Możdżanowska: Na obwodnice mamy 25 milionów złotych

13
W Krotoszynie odbyła się konferencja prasowa z udziałem minister Andżeliki Możdżanowskiej. Mieszkańcy otrzymali dobrą wiadomość. Rząd przeznaczył na budowę obwodnic 25 milionów złotych.

Fundusze zostały przeznaczone na obwodnice:

– Koźmina Wielkopolskiego (DK25) – 5,9km 

– Kobylina (DK36) – 10km 

– Krotoszyna (DK36) – 8,8km 

– Krotoszyna, Zdun i Cieszkowa (DK15) – 28km 

W przygotowaniu jest opracowanie dokumentacji w sprawie obwodnic: Gostynia (17km), Miejskiej Górki (2,5km) oraz obwodnica Jaraczewo-Łobez.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. co ta pani jeszcze naobiecuje wyborcom? A rolnikom ? kto na nią zagłosuje?
    Skoczek z PSL do PiS! Takim się nie ufa bo za chwile skoczy do innej partii ! Kpi z wyborcow!

  2. 1 km drogi kosztuje około 38 mln zł a pani z PIS-u ma dobre wiadomości – 25 mln na 52,7 km czyli na 1 km drogi 474 tyś złotych. TYPOWA PISIORSKA PROPAGANDA !!! Takie tekst wal swoim !!!

  3. Nie ważne czy farbowania czy nie, czy z PiS czy nie. Zmieniła partie [nie ona pierwsza] – się nie dziwie bo PSLu po wyborach nie będzie, a nawet jeśli będą to się nie liczą. Przeszła gdzie władza, może dla pieniędzy, dla mnie to też nie ważne, ważne że działa, że w naszym regionie wreszcie mowa o inwestycjach. Że małe miasteczka doczekają się obwodnic. Ten hejt to członkowie PSL, te same osoby, aż się nie chce czytać komentarzy. Może nie pamiętacie ale ja pamiętam jak poseł Piotr głosował przeciw obwodnicy Ostrowa a potem bezczelnie na jej tle kręcił spot. Mozdzanowska jest jaka jest ale widać, że ma siłę i przebicie w Warszawie. Tu kobiety tu inwestycje tu przedsiębiorcy. Jest jaka jest, można jej nie lubić ale działa i pcha co się da do Południowej Wielkopolski.

    • Poseł Piotr to wielki bajkopisarz, bajarz ludowy, ale ciemnego ludu. Wysocko Szembekom już zakosił? Czy dalej kombinuje, Jak ich wydutkać?. Piotr jest wielki i to dosłownie.

  4. Kto wie i kto odpowiada za wprowadzenie nowego Prawa wodnego które zlikwidowało w Ostrowie kilkanaście miejsc pracy?

  5. Jak dla mnie ta pani skłamała pierwszy raz swym plakatem wyborczym kilka lat temu, niby na plakacie taka piękna, młoda i szczupła…. a w realu…… ale to pewnie ja się mylę.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick