Motywacja na wyciągnięcie ręki. Eksperci „Fit-Motywatora” na Piaskach

0
Jak dbać o siebie na co dzień? Jak jeść zdrowo i pożywnie? Jak szybki zestaw ćwiczeń może podreperować zdrowie i formę? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się od ekspertów programu telewizji Proart „Fit-Motywator” na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce już 23 kwietnia. Przyjść może każdy, komu nie jest obojętne zdrowie i dobre samopoczucie.

Eksperci programu telewizji Proart „Fit-Motywator”, czyli dietetyk, kosmetolog i trenerzy personalni swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z każdym, kto 23 kwietnia w niedzielę pojawi się nad zalewem Piaski-Szczygliczka o godzinie 14:00. Przez kilka godzin będzie można nie tylko zasięgnąć cennych porad zupełnie bezpłatnie, ale i dobrze się zabawić. Trenerzy personalni zaproszą do otwartego treningu na świeżym powietrzu, więc tego dnia warto wskoczyć w dres , poruszać się i zmotywować do dbania o siebie.

Telewizja Proart i portal wlkp24.info przeprowadzą relację na żywo z wydarzenia, jakiego w Ostrowie Wielkopolskim jeszcze nie było. Startujemy punktualnie o godzinie 14:00. Obecność obowiązkowa!

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick