Motocykliści rozpoczynają sezon! Planowana parada pojazdów ulicami miasta

14
Fot. Materiały archiwalne
Już 7 maja, czyli w najbliższą sobotę swój sezon oficjalnie otworzą motocykliści. Fani jednośladów planują paradę, która przejedzie przez ulice Ostrowa Wielkopolskiego. Tradycyjnie przejadą także na teren Górecznika. Wszystko jednak rozpocznie się mszą świętą o godzinie 13.30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Wiosna to czas, gdy swój sezon rozpoczynają fani motocykli. W tym roku otwarcie zaplanowali na sobotę (7 maja). Tradycyjnie rozpoczną oni od uczestnictwa w mszy świętej o 13.30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim. „W związku z planowaną paradą motocykli ulicami miasta nastąpią krótkotrwałe utrudnienia w ruchu drogowym. Około godziny 14.20 kolumna motocykli przemieszczać się będzie ulicami Reymonta, Konopnickiej i Raszkowską w kierunku Rynku.” – informują organizatorzy.

Motocykliści planują także postój na ostrowskim Rynku w godzinach od 14.30 do 15.20. Będzie wtedy można obejrzeć pojazdy i porozmawiać z ich właścicielami. Po postoju, kierowcy przejadą ulicą Wrocławską w kierunku Przygodzic i tradycyjnie zakończą swoją trasę na terenie Górecznika.

Fot. Materiały organizatora

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

 1. 10
  7

  Znowu co niektórzy z tych „motocyklistów” będą dawać swoje „popisy” szalejąc na drogach…. myśląc ja pani i władca szos…

  • 15
   5

   Kierowcy samochodów „dają swoje popisy” codziennie kierując się dokładnie tym samym motto ” …ja pan i władca szos …”

 2. 12
  11

  A to trzeba zaraz jakieś parady organizować? Nie wszyscy kochają motocykle, hałas i smród spalin. I poźniej ci motocykliści np.zdziwieni że na ulicach paraduja jacyś LGBTowcy.

 3. 5
  9

  Na co dzień mam wycie silników tych komarków od ścigania się w lewo, teraz jeszcze w wolnym dniu banda ryczących przejedzie mi pod oknami. Do tego co kilka dni idiota na motorze z wyciem silnika wieczorem rwie ulicą. Qrna czy ludziom nie należy się spokój po tygodniu ciężkiej pracy?

  • 7
   4

   Zmień miejsce zamieszkania lasy borów Tucholskich i też byś narzekał że las szumi

  • Polska mowa, trudna mowa. Jeden z tych, który chlał po bramach w czasie lekcji polskiego.

  • Nooo…powiem ci że jak przyjdą na taką paradę, to na bank ich życie zmieni sienon180 stopni, kupią motocykle, ciuszki do jeżdżenia i w końcu znajdą sens swojego istnienia XD

  • 1
   3

   Człowieku, myślisz że jak ludzie przyjdą na taką paradę to ich życie zmieni się o 180 stopni ? Kupią motocykle, skórzane ciuszki i odnajdą cel swojego istnienia ? XD … Takie imprezy powinny być organizowane poza miastem, w ustronnym miejscu, gdzie nikomu nie przeszkadzając mogą sobie hałasować do woli. A kto będzie chciał to sobie na spokojnie dojedzie

 4. 5
  2

  Motocykliści zrobili więcej dobrego dla innych (m.in. zbiorka krwi, zbiórki na akcje charytatywne czy pomoc dla domów dziecka) niż wy tu siedząc i pisząc głpoty.. najlepiej siedzieć i biadolić…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick