Moskiewski balet czeka na Was we Wrocławiu i Łodzi! [KONKURS]

0
Zapowiadaliśmy kolejne niespodzianki i oto one! Wciąż mamy bilety na występ moskiewskiej grupy baletowej The Royal Moscow Ballet. Tym razem zapraszamy na wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na wrocławski i łódzki występ.

Tym razem mamy dla Was bilety na występy rosyjskiej grupy baletowej w Hali Stulecia we Wrocławiu – 17 października oraz w Klubie Wytwórnia w Łodzi – 20 października.

A pytanie konkursowe brzmi: „Jak inaczej jest nazywana grupa baletowa The Royal Moscow Ballet” ?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać tradycyjnie na adres email: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Royal Moscow Ballet”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, jedno z dwóch miast, do którego chcecie się wybrać (Wrocław lub Łódź) oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy 26 września do 23:59. Ośmiu zwycięzców wybierzemy i ogłosimy w środę 26 września. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje bilety w dniach od 26 września do 3 października w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

W październiku szykujemy dla Was jeszcze jeden konkurs. Będzie się działo! 

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick