Mniej liczne, ale nie ustają…

16
Ostrowskie protesty są nieco mniej liczne, ale nie ustają. Dzisiaj część ostrowian, w dużej mierze tych młodych, spacerowała po przejściach dla pieszych przy Głogowskiej i Rondzie Bankowym, a druga część manifestowała swoje poglądy w samochodach, krążąc od jednego do drugiego ronda. To nie jest już tylko sprzeciw wobec zmiany prawa aborcyjnego. To znak dla rządzących, że miarka się przebrała – mówiła jedna z manifestantek.

W spacerze, który przez godzinę odbywał się w jednym z najbardziej uczęszczanych ostrowskich punktów komunikacyjnych, jak zwykle było dużo młodzieży i to obu płci, bo strajk kobiet już dawno przestał być tylko protestem wobec zmian w prawie aborcyjnym. Uczestnicy regularnie wychodzą na ulice, bo chcą pokazać, ze nie są zadowoleni z tego, co dzieje się w ich kraju.

O zdanie na temat protestu i jego słuszności zapytaliśmy wczoraj tych, którzy spacerowi się przyglądali, lub na jego drodze znaleźli się przypadkiem.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

16 KOMENTARZE

 1. nikogo tam nie ma tylko galeriany i stare babcie co zaraz będą rodzić … i po co te dzieci idą za rękę nie wiedzą o co chodzi a tu go matka włóczy w deszczu Na cmentarz nie można iść bo korona ,a tu idą jeden z drugim obok siebie i można ,wlepić po mandacie i po robocie za zgromadzenia

 2. NAJWIĘCEJ KWICZĄ TE KTÓRE BIORĄ WIEDZE OD NAWIEDZONYCH LEWACZEK APROPOS CZY TE TEŻ MAJĄ NOŻE I ATAKUJĄ STARSZE OSOBY?????????JAK W GDAŃSKU

 3. Ale ich Lempart nabrała. Ze jej milion na konto wysłali. W darach za łażenie w koło ronda. 15-łatki tam widziałabym. Co pojecia nie maja o co kaman.

  • Ostrowianin – ależ ty jesteś …………………………….
   PS
   Samo sobie zapełni pole wykropkowane,jestem tolerancyjny.
   Zwolennik PIS.

 4. Na ostrowskich portalach frustraci, zwolennicy pisu wylewają pomyje na młode osoby, głównie dziewczyny, wyzywając je od najgorszych nie bacząc na to, że to mogłyby być ich dziewczyny, siostry czy córki. Radiomaryjni chrześcijanie flugają najgorszymi wyzwiskami, po chrześcijańsku nie pamiętając jak Jezus traktował tych, których „pobożni Żydzi” gotowi byli ukamienować. Kiedy się czyta ten ściek to ma się wrażenie, że wśród zwolenników jedynie słusznej partii, która robi nas wszystkich w garbatego aniołka, nie ma nikogo myślącego, tylko stado baranów realizujący kolejny przekaz dnia. Całe szczęście, że ten ściek to tylko margines, jak pokazują badania opinii nawet te, przeprowadzane przez rządowy CBOS. Ponieważ nie jestem dobrą chrześcijanką i nie muszę nadstawiać drugiego policzka powiem wam krótko- pies z wami tańcował. Słychać wycie- znakomicie. Ich czas jest coraz krótszy, a wy zostaniecie z tym swoim chamstwem, frustracją w swoich domkach i dalej będziecie te pomyje wylewać.

 5. Żądamy pełnego równouprawnienia mezczyzn w sprawach emerytalnych. I oczywiście prawa do aborcji na życzenie takze dla mężczyzn

 6. Straszne jest to, jak bardzo przyrównuje się obecne strajki do jakiś „wymysłów małolatów”. Od paru lat media wykreowały obrazy „naszych i tamtych”. W domach nie rozmawia się już o polityczne i problemach społecznych bo niestety jeśli masz inne poglądy niż „te właściwe” to jesteś głupi i zmanipulowany. Ludzie wyszli na ulice bo mają dość rozbijana ich rodzin „na tych właściwych” i „nazistów”. Obecnie jeśli nie zgadasz się z poglądami prawdziwego Katolika to jesteś wrogiem narodu. To jest powód oburzenia i protestów.

  • Zatroskany …pochyl się na prawie 25 tys zakażonych co wynika z ,,spacerów” małolatów i nie wiedzących po co i z jakiego powodu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick