DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Młodzi Panowie w Ostrowie – zaproszenia rozdane

W mailu trzeba było wymienić imiona i nazwiska czterech członków kabaretu: Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk. Najszybsi byli:

Grzegorz Konieczny

Grzegorz Baranek

Marzena Malczyk

Paweł Wojtko

Natalia Szymczak

Zwycięzcy zostali poinformowani w wiadomości zwrotnej.

Występ odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godz. 19:00 w hali przy ul. Kusocińskiego 1 w Ostrowie Wielkopolskim.

„Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”. Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia. Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach” – piszą organizatorzy.

Bilety na występ można Biurze Podróży KWIAT PUSTYN przy ul. Raszkowskiej 37, Tel.: (62) 738-14-45 lub na stronie internetowej   www.biletowakasa.pl.

 

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz