DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Młode ostrowianki najlepsze w Polsce

Jak sam trener o nich mówi, dziewczyny są stworzone do wygrywania. Pokazały to na finałowych zawodach w Inowrocławiu, kiedy przed ostatnim dniem traciły sporo punktów do prowadzącego zespołu z Gniezna. Wtedy pokazały charakter, w wielkim stylu wygrywając bieg na 600 metrów.

Zaskoczenie, niedowierzanie, a na końcu wielka radość. Klasą sama dla siebie była Lena Dąbrówka, która zdecydowanie wygrała dramatyczny bieg na 600 metrów z wynikiem 1:43:29 sekund, poprawiając swój wynik życiowy.

Oprócz złotego medalu w drużynie, ostrowianki wywalczyły pięć medali indywidualnie, z czego trzy zawisły na szyi Ingi Kanickiej.

Na wizyty w zakładach pracy jeszcze mają czas, ale na podziękowania z rąk prezydent Ostrowa Wielkopolskiego już w pełni zasłużyły. Dziś w urzędzie miejskim złotą drużynę gościła Beata Klimek. Mamy nadzieję, że to dopiero początek wielkich karier sportowych!

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • SW
  Stewy Wonder

  sobota, 23 czerwca, 2018

  Brawo dziewczy Mistrzostwo Polski to jest sukces który na zawsze zostanie zapisany na kartach historii .Brawo trenerzy ,brawo darczyńcy .Nazwiska już kojarzone z aren lekkoatletycznych od dawna Michał Walczak team i wspaniali nauczyciele od w-f bez których pewnie by ich tam nie było i Ostrow nie mógłby dziś cieszyć się z tak ogromnego sukcesu .Brwa za sodarność i wspólny sukces jak widać idzie wspólnie działać dla dobra ostrowskiego sportu .

  Odpowiedz
 • A
  Arczi

  sobota, 23 czerwca, 2018

  Brawa dla całej ekipy

  Odpowiedz
 • W
  Wojtek

  sobota, 23 czerwca, 2018

  Brawoooooo!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • AZ
  Adam, zajcew

  niedziela, 24 czerwca, 2018

  Super, młode dziewczyny coś czuję, że będziemy jeszcze o nich czytać, oglądać wiadomości

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz