„Mirror selfies” w Starej Przepompowni

0
Przez cały proces tworzenia projektu nie miałam pojęcia dokąd ten eksperyment mnie zaprowadzi. Dałam ponieść się fali, która zabrała mnie w bardzo prywatną, trudną, krętą, introspektywną i retrospektywną podróż. Tak o fotografiach zebranych w cykl „Mirror selfies” mówi ich autorka Martyna Antczak. Od wczoraj przez okrągły miesiąc te niezwykłe zdjęcia można oglądać w ostrowskim klubie Stara Przepompownia.

Projekt Mirror Selfies zakiełkował w głowie Martyny Antczak zupełnie spontanicznie. Zaczęło się od spotkań z przyjaciółmi i wykonywania im portretów. Autorka przyznaje, że eksperyment doprowadził ją do wielu osobistych odkryć, samorozumienia i porozumienia ze światem.

Mirror selfies Martyny Antczak to czwarta w tym roku wystawa, którą można oglądać w Starej Przepompowni. Duże zainteresowanie każdą z proponowanych ekspozycji jest dowodem na to, że prezentowanie sztuki w klubie muzycznym jest strzałem w dziesiątkę. „Mirror selfies” Martyny Antczak będzie można oglądać w Starej Przepompowni do pierwszego czwartku maja.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick