Mikołajczyk na pierwszej sesji: „Gratuluję i przypominam, że nie zmieniłem numeru telefonu”

8
Senator Łukasz Mikołajczyk zabrał głos podczas I Sesji Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego i pogratulował zwycięstwa prezydent Beacie Klimek. Zadeklarował też chęć współpracy i pomocy w realizacji wspólnych projektów rządu i samorządu. - Nie zmieniłem numeru telefonu i deklaruję tę współpracę, bo Ostrów to również moje miasto - zaznaczył.

Senator Łukasz Mikołajczyk pojawił się na I Sesji Rady Miejskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Złożył gratulacje prezydent Beacie Klimek i zadeklarował chęć współpracy jako przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości, a więc partii, która w sejmie ma większość. – Ostrów to nasze wspólne miasto. Jestem dzisiaj tu po to, żeby to mocno zaakcentować – zaczął przemówienie. – Chciałbym serdecznie pogratulować pięknego wyniku i dużego kredytu zaufania na kolejne pięć lat. Chcę też pogratulować radnym, że zostaliście państwo wybrani przez mieszkańców, aby reprezentować ich przez te najbliższe lata. Pamiętajcie, że bycie radnym zobowiązuje do tego, aby dobro ostrowian było na pierwszym miejscu – dodał.

Jak podkreślił, współpraca między władzami Ostrowa Wielkopolskiego a rządem PiS-u jest możliwa. Parlamentarzysta zadeklarował też pomoc i wsparcie. Podziękował jednocześnie, że Beata Klimek wspomniała w swoim przemówieniu o pomysłach na rozwój miasta zawartych w programach wyborczych jej kontrkandydatów, a więc m.in. Łukasza Mikołajczyka właśnie. – Współpraca, o której mówiła pani prezydent między rządem i samorządem jest niezwykle istotna i dziś – podkreślę to po raz kolejny – jestem tu po to, aby powiedzieć, że ona będzie nadal. Nie zmieniłem numeru telefonu i deklarujemy tę współpracę, bo Ostrów to również moje miasto – zadeklarował.

Zobacz relację z sesji

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

 1. 12
  13

  Pełen szacun Mikołajczyk za to! Piłsudski powiedział: „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska!”

 2. 2
  4

  i tak to powinno zawsze wyglądać, po wyborach współpraca a nie to co działo się w poprzedniej kadencji, czyli szczekot chłopców od haratania w nogę

 3. Jestem Dumny z mojego Senatora na którego głosowałem. Kampania, kampanią ale dla miasta dobra wspólnego miasta trzeba razem współpracować ponad podziałami. Gratulacje panie Senatorze.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick