MIG i Elektryczne Gitary w Szczurach już jutro!

0
Przed nami Święto Gminy Ostrów Wielkopolski Gmina Ostrów Wielkopolski wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wysocku Wielkim zapraszają na tegoroczne obchody święta gminy. 17 sierpnia na terenie boiska sportowego w Szczurach będzie można obejrzeć występy lokalnych zespołów ludowych czy zjeść dania przygotowane przez koła gospodyń wiejskich.

Na najmłodszych liczne konkursy i dmuchane zamki. Głównymi gwiazdami wydarzenia będą zespoły MIG i Elektryczne Gitary.

O godzinie 15.00 na terenie boiska sportowego w Szczurach rozpocznie się wielkie świętowanie. Na początek wystąpią zespoły ludowe z terenu całej gminy np. Gorzyczanie i Furmany oraz sekcja artystyczna z GOK-u w Wysocku Wielkim. Prawdziwy szał będzie o godzinie 17.30. Wtedy do tańca wszystkich zebranych porwie zespół MIG.

Kwadrans po 20 widzowie obejrzą pokaz Małopolskiej Zgrai Sarmackiej. Punktem kulminacyjnym Święta Gminy Ostrów Wielkopolski będzie koncert formacji „Elektryczne Gitary”. Po wszystkich koncertach zabawa taneczna z zespołem MIX. Ponadto przez cały dzień odwiedzający będą mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Przejść się alejką smaku i rękodzieła przygotowaną przez koła gospodyń wiejskich czy zjeść coś w punktach gastronomicznych. Najmłodsi uczestnicy zabawy poskaczą na dmuchanych zamkach oraz wezmą udział w licznych konkursach i zabawach.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick