Miały walczyć o utrzymanie, a otarły się o awans. Piłkarki TP Ostrovii 1909 podsumowują sezon

1
Zawodniczki TP Ostrovii 1909 remisem 2:2 z Kotwicą Kołobrzeg przed własną publicznością zakończyły sezon w II lidze, grupie wielkopolskiej. To wielki sukces. Tym bardziej, że przedsezonowe plany były zupełnie inne, niż to, co udało się osiągnąć. Drugie miejsce w lidze z szansami na awans to więcej, niż można się było spodziewać na starcie rozgrywek.

Zawodniczki TP Ostrovii 1909 zakończyły sezon w II lidze na drugim miejscu, tuż za plecami Kotwicy Kołobrzeg. To właśnie zespół znad morza był ostatnim rywalem naszej drużyny. Dziewczęta doprowadziły do wyrównania w ostatnich minutach meczu i podtrzymały tym samym świetną passę spotkań bez porażki na własnym stadionie. W jedenastu rozegranych spotkaniach przed własną publicznością w Jankowie Przygodzkim, tylko jeden mecz zakończył się podziałem punktów. Pozostałe – zwycięstwami żeńskiej drużyny Ostrovii.

Po spotkaniu zapytaliśmy piłkarki oraz trenera, jak oceniają zakończony sezon i ostatni mecz, który zgromadził dużą (patrząc przez pryzmat dotychczasowych spotkań) grupę kibiców.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick