DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Miało być edukacyjnie, wyszło przerażająco

„Uwaga! Materiał zawiera drastyczne obrazy i zdjęcia” – nawet ta informacja na początku filmu nie dała do myślenia młodemu diakonowi, że materiał nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku 9-10 lat. Zapytany, czy widział film wcześniej – odpowiada twierdząco.

To co wydarzyło się później, pozostanie pewnie na długo w świadomości dzieciaków. Pomijając treści o pogańskich obrzędach oraz informacje o kulcie szatana, czy też diabelskich inicjacjach, wszystko okraszone jest przerażającymi zdjęciami oraz podkładem muzycznym mrożącym krew w żyłach.

Do teraz nie mogę się uspokoić. Obejrzałem ten film, który może przerazić niejednego dorosłego, a co dopiero 9-letnie dziecko – grzmi jeden z rodziców. – Moje dziecko wróciło z płaczem do domu. Nie mogło zasnąć przed kolejnym dniem w szkole. Rodzice sami powinni mieć prawo wyboru, co jest dobre dla ich dziecka. Po tym filmie moja córka z pewnością będzie bała się wyjść z domu w Halloween – mówi mama jednej z uczennic.

Sprawą zajął się już proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego, z której był diakon. – Jakieś konsekwencje muszą być wyciągnięte – uważa jeden z rodziców.

Czy reakcja rodziców jest przesadzona? Poniżej film, który zobaczyły 9-letnie dzieci. Jak już informowaliśmy na początku – materiał zawiera drastyczne obrazy i zdjęcia. Klikacie na własną odpowiedzialność.

Napisz do autora

Komentarze (20)
 • G
  GizmoDyzmo

  środa, 1 listopada, 2017

  Niestety ten KSIUNDZ ma prawdopodobnie spaprana psychikę. Zresztą jak większość czarnych. Reszta idzie na kasę i możliwość zabawiania się z kolegami.

  Odpowiedz
 • MO
  Mieszkaniec- obserwator

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Ksiądz, to swoją drogą, ale te dzieci dzisiaj takie jakieś wrażliwe na te filmiki. Ale jednocześnie w internecie potrafią zamieszczać i oglądać jak sami znęcają się nad zwierzętami albo kolegami i jakoś wtedy nie płaczą i psychologa nie potrzebują.

  Odpowiedz
 • N
  niehallo

  czwartek, 2 listopada, 2017

  zgadzam sie dzieciaki teraz takie filmy ogladaja ze nic ich nie rusza moim zdaniem nic takiego nie było co by moglo kogos poruszyc w galeriach handlowych tez sa takie wystawy jakos nikt tak nie reaguje dla mnie ten film jest ok bardzo pouczajacy

  Odpowiedz
 • K
  kaz

  czwartek, 2 listopada, 2017

  a jakie są filmy dla dzieci w kinach???? czy nie są to dziś horrory?

  Odpowiedz
 • TK
  TV Kożuch

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Koogooo?!
  – Ksendza!

  Odpowiedz
 • B
  besk

  czwartek, 2 listopada, 2017

  „Potworna rodzinka” i „Między nami wampirami” – w Kaliszu w kinie- bez ograniczeń. horrory.

  Odpowiedz
 • V
  Vvv

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Niehallo jak ten film uważasz za pouczający to z Tobą rzeczywiście jest coś nie hallo !

  Odpowiedz
 • V
  Vvv

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Niehallo jak uważasz ze ten film jest pouczający to z Tobą rzeczywiście jest coś nie hallo !

  Odpowiedz
 • M
  Mama

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Ksiedza szkoda ale niestety zmówiło sie kilku chorych rodziców z jeszcze bardziej chorymi zepsutymi dziećmi i zniszczyli człowieka. Dzieci malują sie na hallowen , przebierają, bawia laleczkami Monster High a takie cos ich przeraziło . Jakimi zakłamanymi ludzmi musza być ci rodzice .

  Odpowiedz
 • BM
  Bartek malkowski

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Nawet ja bym sie przestraszyl..a dzieci w tym wieku sa wrazliwe. debile ktorzy pisza ze ok. Co jest zlego w zabawie cukierek albo plikus

  Odpowiedz
 • K
  Kol

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Bez przesady. Kto jest chrześcijaninem ten zrozumie ten film. To rodzice tych bachorow są nawiedzeni. Sami pewnie nie wiedzą co ich „ugrzecznione” dzieci oglądają na YouTube i innych portalach

  Odpowiedz
 • P
  Pita

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Rodzice bardziej powinni się zainteresować co ich dzieci oglądają w sieci to by dopiero był skandal

  Odpowiedz
 • W
  Wera

  czwartek, 2 listopada, 2017

  Halloween to nie jest Polskie święto. Ten film powinien być puszczony przede wszystkim bezmózgim rodzicom aby wiedzieli na co narażają swoje dzieci. Po jasna Cholere promują to Halloween? Wszystkich Świętych to czas zadumy i refleksji za naszymi bliskimi a nie szopka w” cukierek „albo psikus

  Odpowiedz
 • M
  Mika

  piątek, 3 listopada, 2017

  Film jest ok. Pouczający i mówiący prawdę. Jednak dla dzieci powinno być to przekazane w bardziej łagodny sposób. Ksiądz chciał dobrze i nie powinno się go karać.

  Odpowiedz
 • T
  T.A

  piątek, 3 listopada, 2017

  Ksiądz jak ksiądz ale rodzice! dzieci nie długo same nie będą sobie radzić z żadnymi trudnymi sytuacjami, zawsze będą czuli na plecach oddech rodziców, którzy wybawią ich z opresji. Widać to notorycznie jaką lekkomyślnością i bezradnością cechują się takie dzieci gdy tylko z horyzontu zniknie rodzic. Rodzice się wszechobecni, ingerują w prace nauczycieli, twierdząc że znają klasę lepiej niż nauczyciel który spędza z nimi większość dnia.
  Co w sytuacji gdy jakiś inny uczeń którego rodzice są zamiłowanymi fanami Halloween przebierze się tak, że drugie dziecko przestraszy się i nie będzie mogło spać, też takie dziecko wyrzucamy ze szkoły? Oczywiście, że nie.
  Proponuję otworzyć jaką szkołę racjonalnego myślenia dla rodziców.

  Odpowiedz
 • W
  Www

  piątek, 3 listopada, 2017

  T.A to prawda co piszesz. W dzisiejszych czasach rodzice robią z igły widły . Nie każdy jest tolerancyjny. Najlepiej żeby uczeń włączona głowę nauczycielowi , nie uczył się , bo po co ? Dzisiejsza młodzież potrafi wykorzystać moment w jakim zaatakować. Wyolbrzymiają w domu i w następstwie są konsekwencje jakie są . Szkoda księdza , a rodzicom więcej rozwagi i pokory

  Odpowiedz
 • H
  Hamaristes

  piątek, 3 listopada, 2017

  Poprzednicy (niektórzy )mają dużo racji dzisiejsze dzieci i młodzież jest juz zdeprawowana także w przedszkolu nie mówiąc o szkołach zwłaszcza średnich rzucają mięsem jak stary furman -gdzie się tego uczą -w domu rodzinnym rodzice chcieli pokazać że dobro ich dzieci jest dla nich najważniejsze proszę popytać jaka jest frekwencja na wywiadowkach zero zainteresowanie rodziców roszczenia, pretensje a dziecko chodzi także ci z tej szkoły samopoczucie wieczorem

  Odpowiedz
 • S
  Sey

  czwartek, 26 lipca, 2018

  Zawsze można nie posyłać dziecka na religię, wtedy uniknie się także innych treści traumatyzujących dzieci.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz