Miał przy sobie ponad 100 gramów marihuany. 27-latek trafił do aresztu

4
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
27-latek z Ostrowa Wielkopolskiego został aresztowany na trzy miesiące i przed sądem odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Oprócz środków odurzających przy mężczyźnie znaleziono ponad 7 tysięcy złotych w gotówce.

Do zatrzymania 27-latka doszło na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Policjanci z Wydziału Kryminalnego podejrzewali, że może on mieć związek z przestępczością narkotykową. Podczas policyjnych czynności ujawniono przy nim narkotyki i sporą ilość pieniędzy. – Mężczyzna posiadał przy sobie ponad 100 gramów marihuany. Znaleziona substancja została sprawdzona testerem narkotykowym, który potwierdził, że jest to marihuana. Ponadto przy mężczyźnie ujawniono gotówkę w kwocie 7500 złotych – informuje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

27-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Prokurator złożył do sądu wniosek o 3-miesięczny areszt dla mężczyzny. Ostrowianin trafił do aresztu i tam będzie oczekiwał na proces.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick