DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Miał narkotyki w domu i aucie. Teraz grozi mu więzienie

42-latek w rękach policji. Ostrowscy policjanci złapali mężczyznę, który w samochodzie i w domu miał niedozwolone substancje.

Fot. KPP Ostrów Wlkp.

Worek strunowy z marihuaną o wadze ponad 100 gramów leżący w samochodzie, a w domu ponad 20 gramów marihuany i 40 tabletek ekstazy. – Na miejscu policjanci, oprócz zabronionych substancji zabezpieczyli na poczet przyszłych kar znaczną ilość gotówki. 42-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – wyjaśnia ostrowska policja.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Narkotyki to duży problem, a wakacje są czasem, kiedy więcej osób eksperymentuje z niedozwolonymi substancjami. Stąd apele policji i spotkania z mieszkańcami. Jedno z takich odbyło się w ostatnich dniach w Krotoszynie, gdzie tamtejsi policjanci spotkali się z najmłodszymi, aby opowiedzieć im o podobnych zagrożeniach. – Dzielnicowi podkreślili, jak ważne jest unikanie substancji psychoaktywnych, w szczególności wyrobów tytoniowych i alkoholowych oraz jakie mogą być konsekwencje ich używania. Dzieci aktywnie uczestniczyły w dyskusji, zadawały pytania i dzieliły się swoimi doświadczeniami – relacjonuje tamtejsza komenda.


Trafiłeś na ten artykuł w mediach społecznościowych? To jeden z wielu materiałów, jakie każdego dnia publikujemy na wlkp24.info. Aby nie przegapić żadnego, zaglądaj regularnie bezpośrednio na wlkp24.info.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz