DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Mery Spolsky zagra w Starej Przepompowni. Zgarnij bilet! [KONKURS]

Mery Spolsky to młoda gitarzystka i piosenkarka pochodząca z Warszawy. Jest także producentką muzyczną oraz projektantką ubrań. Pierwszym zespołem, w którym zaczęła grać, był rockowy Normal Polish Butterfly oraz psychodeliczny Makijaż. Później stworzyła duet Różowe Okulary razem z Kubą Bąkałą. Pod pseudonimem Mery Spolsky działa od 2014 roku. – Trasa „Bigotka Tour 2” to kontynuacja jesiennego szału, który odwiedził aż 11 miast i zakończył się w warszawskiej Stodole na dużej sali! To było wielkie zaskoczenie dla samej artystki, ponieważ ogłaszając trasę nie spodziewała się, że połowa miast się wyprzeda, a finałowy koncert zagra dla gigantycznej publiki ubranej w pasky! – informuje Daniel Kuśmierzak z Wydawnictwa Kayax.

Fot. Materiały Wydawnictwa Kayax

Każdy, kto chce wziąć udział w koncercie i wpisać się w klimat muzyki Mery Spolsky niech znajdzie w swojej szafie ubrania w paski lub w kolorze czerwonym! A żeby zgarnąć bilet na występ Mery w klubie Stara Przepompownia należy wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie: „Jakie emocje towarzyszą Ci podczas koncertów i dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić wejściówka?”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Mery Spolsky. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 10 marca do godziny 8.00. Zwycięzców ogłosimy tego samego dnia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • J
  Ja

  wtorek, 10 marca, 2020

  A kto to w ogóle jest ???

  Odpowiedz
 • Y
  yuoooou

  wtorek, 10 marca, 2020

  sprawdziłem na YT i nawet spoko kawałki ma 🙂

  Odpowiedz
 • JJ
  Jędrny Jędrek

  wtorek, 10 marca, 2020

  Więcej ludzi Benego szatniarza by przyszło posłuchać

  Odpowiedz
 • KW
  Koronowany wirus

  wtorek, 10 marca, 2020

  wybieram się

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz