DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Matteo Bocelli ponownie w Polsce! Wygraj bilety na jeden z pięciu jego koncertów [KONKURS]

Matteo Bocelli ponownie zaśpiewa dla polskiej publiczności. Mamy dla Was cztery podwójne wejściówki na jeden z koncertów.

Matteo Bocelli, syn legendarnego, włoskiego tenora niewątpliwie odziedziczył po nim talent wokalny. Prezentuje jednak swój własny repertuar i łączy klasykę ze współczesnością. Matteo ponownie zaśpiewa przed polską publicznością i w tym roku da aż pięć koncertów: W Poznaniu, Krakowie, Zabrzu oraz Wrocławiu. Redakcja portalu wlkp24.info ma dla Was cztery podwójne wejściówki na koncert w Poznaniu, który odbędzie się 25 czerwca.

Aby powalczyć o bilety należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Skąd u Ciebie sympatia do Matteo Bocellego oraz który jego utwór jest Ci najbliższy i dlaczego?”

Odpowiedź trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Matteo Bocelli”. W treści – oprócz zdjęcia, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 3 czerwca 2024 (godz. 23.59).

Nagrodami w konkursie są cztery podwójne wejściówki na koncert Matteo Bocellego, który odbędzie się 25 czerwca o godzinie 20.00 w Sali Ziemi Poznań Congress Center o godzinie 20.00.

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz