Mateusz Ponitka: bardzo chciałbym zagrać w Ostrowie… [WIDEO]

1
We wtorek w Centrum Aktywności Lokalnej w Ostrowie Wielkopolskim została zainaugurowana kolejna edycja kampanii promocyjnej „Tu mieszkam”, której twarzą przez najbliższe miesiące będzie Mateusz Ponitka. Reprezentant Polski przy okazji konferencji zdradził swoje plany na przyszłość oraz podzielił się swoimi marzeniami. A te związane są z Ostrowem Wielkopolskim.

Sukces na mistrzostwach świata i gra w najlepszej lidze na Starym Kontynencie to marzenia, które w przypadku Mateusza Ponitki się spełniły. Ten jednak nie poprzestaje na tym. Ma kolejne. Jednym z nich jest awans na Igrzyska Olimpijskie z reprezentacją Polski. Wtorkowa wizyta w Arenie Ostrów przypomniała mu o jeszcze jednym. Żeby zagrać z orzełkiem na piersi w rodzinnym mieście.

Mając takiego ambasadora jak Mateusz Ponitka, miasto Ostrów Wielkopolski może powoli przygotowywać się do organizacji meczu reprezentacji Polski. Kiedyś nie było warunków. Niebawem ten problem zniknie. – Myślę że jest to możliwe. Postaram się porozmawiać z ludźmi odpowiedzialnymi za organizację meczów reprezentacji Polski, żeby w Ostrowie Wielkopolskim zagrać jeden mecz albo nawet turniej towarzyski – powiedział 27-letni Mateusz Ponitka.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick