Masz pomysł na organizację imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży? CRK przyjmuje wnioski

2
Zeszłoroczna edycja programu grantowego Centrum Rozwoju Komunalnego w Ostrowie Wielkopolskim cieszyła się sporym zainteresowaniem – w jej ramach zorganizowano 28 imprez sportowych. Teraz czas na drugą edycję - wystarczy złożyć wniosek, by uzyskać wsparcie nawet do 5 tysięcy złotych ma imprezę sportową dla dzieci i młodzieży.

Pula środków finansowych przeznaczonych na wsparcie przedsięwzięć, imprez i zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży w programie granatowym Centrum Rozwoju Komunalnego w Ostrowie Wielkopolskim wynosi 100 tysięcy złotych – maksymalnie wysokość grantu to 5 tysięcy złotych. – To jest druga edycja, program się przyjął sprawdził się, jest ogromne zainteresowanie. w programie uczestniczą fundacje, stowarzyszenia prowadzące zajęcia dla dzieci i młodzieży ze sportu – mówi Bartosz Ziółkowski, prezes Centrum Rozwoju Komunalnego w Ostrowie Wielkopolskim

Jakimi kryteriami będzie się kierować komisja oceniająca wnioski w tegorocznej edycji programu grantowego? – Przede wszystkim wybieramy najciekawsze inicjatywy, które dotyczącą ostrowa Wielkopolskiego i najbliższej okolicy, bo interesują nas inicjatywy lokalne skierowane do dzieci i młodzieży, ponieważ docelowo chcemy wesprzeć sport na poziomie amatorskim wśród najmłodszych – mówi Piotr Kuźma, przewodniczący komisji do spraw sportu w programie grantowym.

Impreza musi mieć charakter sportowy i być skierowana do konkretnej grupy wiekowej – czyli dzieci i młodzieży. Nabór wniosków do programu potrwa do 6 marca, a dokumenty można składać w siedzibie Centrum Rozwoju Komunalnego w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Partyzanckiej.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. I do tego jest potrzebne CRK. Pieniądze ze spółek zamiast do budżetu miasta trafiają do CRK, który się za nie utrzymuje, a jak zostanie to triumfalnie rozdziela na imprezy sportowe. W ubiegłym roku pobrał 3 mln a rozdał 100 tys. A dochody prezesa CRK ponad 200 tys. rocznie. Kochamy prezesa i panią prezydent.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick