Masz pamiątki lub wspomnienia związane z Wielkopolskimi Rytmami Młodych? Zgłoś się!

1
Jeśli masz pamiątki lub wspomnienia związane z Wielkopolskimi Rytmami Młodych, które swoje początki miały w latach 70. XX wieku, zgłoś się do Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie. Władze miasta poszukują właśnie Ciebie. Chcą bowiem przygotować wyjątkową serię wspomnień, która upamiętni przyszłoroczną 50. rocznicę pierwszej edycji WRM.

Byłeś uczestnikiem Wielkopolskich Rytmów Młodych? A może masz pamiątki związane z tym festiwalem bądź osobami biorącymi w nim udział? Zgłoś się do Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie. Władze miasta poszukują właśnie takich osób. Chcą bowiem w związku z przypadającą w 2020 roku 50. rocznicą pierwszej edycji tej muzycznej imprezy, stworzyć niezapomniany klimat i przez cały rok przypominać o tym wydarzeniu, które było protoplastą Jarocin Festiwalu.

Radni Rady Miejskiej w Jarocinie uchwalili rok 2020 Rokiem Jarocińskich Rytmów Młodych. Taki wniosek złożył burmistrz Adam Pawlicki podczas ostatniej sesji. Ma być to formalny początek przygotowań do obchodów tej okrągłej rocznicy. Stąd apel władz miasta do mieszkańców całego regionu i nie tylko.

Spichlerz jest otwarty między godz. 10.00 a 18.00 we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem poniedziałków. Jednak pamiątki można przynosić także do Muzeum Regionalnego w Jarocinie, które znajduje się na piętrze w Ratuszu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick