Masz czas do piątku! Weź udział w konkursie i zdobądź wejściówkę na koncert Il Volo!

0
Na łamach portalu wlkp24.info trwa konkurs, w którym do wygrania jest pięć voucherów uprawniający od odbioru podwójnej wejściówki na koncert Il Volo! Włoskie trio zagra już 9 lipca w Atlas Arenie w Łodzi. Przypominamy, że nastąpiła zamiana regulaminu konkursu!

UWAGA! Nastąpiła zmiana w regulaminie konkursu! Zwycięzca otrzyma voucher, który uprawnia go do odbioru podwójnej wejściówki na koncert, która będzie do odbioru w dniu oraz miejscu wydarzenia. 

PRZECZYTAJ DOKŁADNIE REGULAMIN KONKURSU

To już ostatnie dni, w których można powalczyć o jeden z pięciu voucherów uprawniających do uczestnictwa w koncercie zespołu Il Volo. Włosi po raz kolejny odwiedzają Polskę, ale za każdym razem nie brakuje tysięcy chętnych, by posłuchać ich wokalu.

Przy współpracy z firmą Prestige MJM, czyli organizatorem koncertu – dajmy Wam szansę, by powalczyć o nagrody! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odrobina kreatywności. Zadanie konkursowe brzmi: „Dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić bilety na koncert zespołu Il Volo i kogo zabierzesz ze sobą?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Il Volo”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy tylko do piątku, 1 lipca 2022 roku, do godz. 23.59.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick