Marlena Maląg spotka się z seniorami. Transmisja na wlkp24.info

13
W najbliższą sobotę Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej spotka się z seniorami. Wydarzenie będzie miało miejsce w Arenie Ostrów. Spotkanie "Senioralne spotkanie patriotyczne" pokażemy na żywo za pośrednictwem naszego portalu wlkp24.info.

Spotkanie z najstarszymi mieszkańcami miasta zorganizowane zostało przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej z okazji obchodzonego niedawno dnia seniora. Wydarzenie będzie miało miejsce w Arenie Ostrów, gdzie pojawią się także panie z Kół Gospodyń Wiejskich z regionu.

Oprócz wystąpienia szefowej resortu w programie przewidziano także wystąpienia muzyczne oraz ciekawe zajęcia dla seniorów.

Spotkanie z Marleną Maląg będziemy transmitować za pośrednictwem portalu wlkp24.info w godzinach od 13.30 do 15.30.

Senioralne spotkanie patriotyczne

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. Ciekawe dlaczego Caryca zaprasza Maląg do Areny, a Trzaskowskiego nie chciała widzieć w Ostrowie, a spotkanie z Tuskiem odbyło się w budynku powiatu bo jak to poseł powiedział „nie wszyscy chcieli współpracować”. Ktoś ma jeszcze watpliwości kogo popiera Caryca ? Zapewne wejście tylko dla wyselekcjonowanych seniorów żeby było miło i przyjemnie plus sweet focie ! Brawo Ostrów !

  • Carycy chyba z wiekiem się pozmieniało bo kilka lat temu się obnosiła z LGBT Biedroniem. Niektóre babcie na starość też zaczynają do kościoła biegać, mimo, że za młodu były zbuntowane przeciw wszystkiemu. 😀

  • No cóż. Ja bym także obecnej prezydent naszego grodu wśród najbardziej demokratycznie nastawionych mieszkańców miasta, to raczej nie postawił. A dziw bierze że jeszcze (przynajmmniej oficjalnie) nie zapisała się do Pisu. Pewnie przed następnymi wyborami to zrobi?

  • Na spotkaniu z D. Tuskiem nie można było zarezerwować Areny OSTRÓWi innych sal sportowych – – a były tłumy chętnych – – które nie mogła pomieścić sala po starej bibliotece OCK.
   Ale cóż – są równi i równiejsi – jak jest to widzimy po TVPinfo – czy sponorowaniu polityków PiS za nasze pieniądze – i okrdanie nas wszystkich – na korzyść nowej kasty milionerów PiS. A wszystko to wina UE – Bildena – Merkel i Niemców a szczególnie wina Tuska.

 2. Ja tam jutro przyjdę pogadać. Ktoś wie to jest dla wybranych i grzecznych z PiS? Kto jej udostępnił tą halę? Muszę raz zobaczyć na żywo o co chodzi w tym opowiadaniu bajek ciemnocie. Ciekawe czy jarek udostępnił swoją obstawę?

  • Nie ubliżaj, proszę seniorom. Wielu z nas nie jest jednak gotowych sprzedać swojego kraju za „miskę ryżu” Zwaną przez rządzących ” 15 emeryturą” w wysokości 100 zł.:(

  • Ja bym im dała po paczce krówek mordoklejki- protezy by im się skleiły i by siedzieli cicho i po grubych gaciach co by im w dupska nie było zimno w zimie.Pewnie będzie obiecać 15 emeryturę.

  • Dokładnie ! Warto spytać władze miasta ile nas mieszkańców (wszystkich !) to spotkanie dla wybranych czyli wyborców PiS kosztowało !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick