DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Mamy bilety na mecz ze Startem Lublin! Weź udział w konkursie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aż 8 podwójnych biletów na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Polskim Cukrem Start Lublin.

Pozostały już tylko dwa mecze do końca rundy zasadniczej Orlen Basket Ligi. Oba Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski rozegra w 3mk Arenie Ostrów. Najbliższy to spotkanie z Polskim Cukrem Start Lublin, które odbędzie się w czwartek, 18 kwietnia o 17:30.

Tradycyjnie mamy dla Was bilety do wygrania. Tym razem to aż 8 podwójnych wejściówek. Jest więc o co walczyć. A żeby to zrobić, należy wykonać zadanie konkursowe: „Napisz w kilku zdaniach, jak oceniasz występy Aigarsa Skelego po powrocie po kontuzji”.

Odpowiedź na zadanie konkursowe należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Skele”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 17 kwietnia 2024 r., do godz. 23:59.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na wypowiedzenie się przed kamerą i/lub uwiecznienie odbioru biletu na fotografii/nagraniu wideo. Jednocześnie uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego wizerunku w Telewizji Proart, na portalu wlkp24.info oraz w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram i/lub Twitter/X, w których Organizator Konkursu prowadzi swoje profile.

REGULAMIN KONKURSU

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz