DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Mamy bilety na hit kolejki! Zobacz starcie Stali z Anwilem [KONKURS]

Mamy dla Was bilety na hit Orlen Basket Ligi. Już w niedzielę, 14 kwietnia mecz Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek.

Na taki hit czeka się długimi miesiącami i oto jest. Już w najbliższą niedzielę Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski podejmie lidera Orlen Basket Ligi – Anwil Włocławek. To mecz na szczycie na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej. Zespół z Kujaw będzie faworytem, ale gospodarze nie biorą pod uwagę innego scenariusza, jak zwycięstwo we własnej hali.

Kontuzje nie mogą być wymówką w tej kwestii. Żółto-niebiescy od początku sezonu borykają się z takimi trudnościami. Dlatego grupa zawodników będąca zdrowa przygotowuje się do niedzielnego spotkania i zamierza powalczyć o komplet punktów w 3mk Arenie Ostrów.

Jeśli chcecie zobaczyć to spotkanie z trybun, mamy dobrą wiadomość. Do wygrania jest 6 podwójnych biletów. Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie i powalczyć o jedną z wejściówek.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego: „Napisz, co może być kluczem do zwycięstwa Stali nad Anwilem”.

Odpowiedź na zadanie konkursowe należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Anwil”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

UWAGA! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na wypowiedzenie się przed kamerą i/lub uwiecznienie odbioru biletu na fotografii/nagraniu wideo. Jednocześnie uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego wizerunku w Telewizji Proart, na portalu wlkp24.info oraz w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram i/lub Twitter/X, w których Organizator Konkursu prowadzi swoje profile.

REGULAMIN KONKURSU

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz