Mama jest najważniejsza! Mieszkańcy Ostrowa składają życzenia z okazji Dnia Matki

0
Z okazji Dnia Matki zapytaliśmy mieszkańców Ostrowa o to, jak ważne są dla nich mamy. Ile dla nich znaczą, co im dały i jak bardzo są im wdzięczni za ich troskę oraz miłość. Posłuchajcie też życzeń, które złożyli mamom.

Dzień Matki to jeden z najważniejszych dni w kalendarzu. Nie bez powodu. W końcu dotyczy najważniejszej osoby. Tak mówią mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego, z którymi rozmawialiśmy właśnie 26 maja.

Choć życzenia dla mam padały przeróżne, to pod jednym względem wszyscy byli zgodni: to najważniejsze osoby pod słońcem. Nie może być inaczej. Wszak gdyby nie one, tych, z którymi przyszło nam porozmawiać, nie byłoby na tym świecie. – Jest super osobą i fajnym przykładem, więc powiedziałbym, że znaczy dla mnie naprawdę dużo – podkreśla jeden z młodych mieszkańców miasta, którego zatrzymaliśmy o to właśnie w drodze do mamy, by złożyć jej życzenia.

– Zauważam często, że jestem bardzo podobna do mojej mamy. Oczywiście są chwile, kiedy to mnie przytłacza. Zauważam w niej moje wady, ale są też momenty, kiedy mogę poczuć, że rzeczywiście jestem dumna z tego, że jestem do niej podobna – dodaje jedna z młodych ostrowianek.

Mamy są całym światem, pomocą, wsparciem i wzorem do naśladowania. To nie zmieni się nigdy, ale warto – zwłaszcza w tym dniu – szczególnie im to mówić.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick