MajOSTaszki już w ten weekend! Oglądaj NA ŻYWO!

16
Już w ten weekend startują MajOSTaszki, które po raz kolejny odbędą się na ostrowskich Piaskach Szczygliczce. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji nie tylko muzycznych, ale też kulinarnych. Ci, którzy nie będą mogli bawić się w Ostrowie, mają szansę by oglądać wszystko na żywo w Telewizji Proart!

Dla tych, którzy chcą dotrzeć na Piaski informujemy, że miasto zapewniło dla mieszkańców darmowy przejazd komunikacją miejską. Dokładny rozkład jazdy znajdziecie TUTAJ.

A być na Piaskach naprawdę warto, bo na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji. Zarówno młodsi, jak i starsi znajdą coś dla siebie. Gwiazdami tegorocznej imprezy będzie zespół Łąki Łan oraz Michał Szpak!

Ekipa Telewizji Proart będzie obecna na Majostaszkach i prowadzić będzie transmisję NA ŻYWO! Zaplanowane są dwa wejścia po 20-25 minut. W sobotę o godzinie 16.30 i 18.25 oraz w niedzielę o 16.20 i 18.25.

Zdjęcia oraz relacje i wrażenia mieszkańców będą pojawiać się także na portalu wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

16 KOMENTARZE

 1. Czy to prawda że będzie Robert ze Słupska, bliski przyjaciel Beaty? Pytam, bo mama się wybiera i nie wiem czy wyposażyć ją w ochraniacz na szczękę

  • Nie przypuszczam, żeby na tym święcie pojawili się tak popierający Panią Prezydent proboszczowie Nojman i Wyzujak, bo przecież wiadomo, że Robert ze Słupska, to wielki przyjaciel Beaty Klimiek i antyklerykał jest. A co do ochraniacza na szczękę, to zadbaj o swoją, bo mając szacunek dla Twojej mamy nie wiadomo czy ona (tak ja w większości starsze panie) nie głosowała na Beatę, której przyjacielem od serca jest Robert Biedroń i w razie propozycji wyposażenia jej w ochraniacz sam nie będziesz go potrzebował? Mam nadzieję, że nie i że niedaleko spadło jabłko od jabłoni.

  • Matki rówieśników Twojej mamy głosowały za Becią. Więc są nowoczesne i wiosenne. Mam nadzieję, że Twoja mama jest z tych innych mam, a nie z tych od Klimek, Kozana i dyrektora pseudo uczelni na wrocławskiej gdzie dyrektorem był towarzysz Kłopocki, który podczas ogólnokrajowych strajków wzywał SB do zakładu pracy którym kierował i w stosownym czasie przyjmował Tuska na uczelni w której był dyrektorem.

 2. A dlaczego nie ma żadnej informacji o udziale w Majostaszkach przewodniczącego partii Wiosna przyjaciela pani Beaty Klimek „pana”Biedronia i to nie w roli widza, tylko agitującego do eurowyborów? Czy to jest uczciwe udostępniać imprezę z pieniędzy publicznych na promocję jednej wybranej opcji politycznej? Co jeszcze do głowy przyjdzie pani prezydent? Może zakaz wywieszania biało-czerwonych flag podczas święta flagi, tak jak to wyglądało w wolnym mieście Gdańsk w tym roku? Bo przecież pani prezydent razem z proboszczem Nojmanem, radnym, Śliwińskim, Grochowską, Banasiakiem, KOD-owcem Wójcickim, Starostą i Leraczykiem modliła się na rynku o duszę tragicznie zmarłego prezydenta tego miasta.

  • Jest pytanie, czy nasze pieniądze będą wydane na kampanię tej partii i jak to zostanie rozliczone?
   Czy tak powinna wyglądać impreza miejska z tradycją?

 3. Ciekawe, czy na Majostaszki z udziałem antyklerykała Biedronia, zaproszonego przez Beatę Klimek, pani prezydent zaprosiła darzących ją sympatią proboszczów Nojmana i Wyzujaka?

 4. A ja słyszałem, że na Majostaszkach będzie można usłyszeć Lady Kowalsky. Orędowniczkę bezwarunkowego dostępu do aborcji podczas protestu dziewczyn w czerni gdzie wtórowały jej pani prezydent i jej zastępczyni?

  • To jest diwa i wielka artystka powiatowych scen Ostrowa Wielkopolskiego. Utalentowana nie tylko artystycznie. Ona wie na kogo głosować i wiadomo, że nie na PiS, bo przed wyborami zawsze sprawdza po ile są pyry na targu.

 5. Dlaczego pani prezydent walcząca w Ostrowie z homofobią i faszyzmem skoro zaprosiła Michała Szpaka i Roberta Biedronia nie zaprosiła Conchity Wurst?

 6. Zainspirowany pomysłem jednego z internautów, że „Majostaszki” powinny zmienić nazwę na „Gejostaszki” jestem za. Przecież to będzie promowało Ostrów Wielkopolski jako społeczność antyfaszystowską i anty-homofobiczną z którą to patologią na bilbordach walczy pani prezydent z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego, a nie jeden ksiądz też będzie zadowolony ze zmiany nazwy tej imprezy.

 7. „Ekipa Telewizji Proart będzie obecna na Majostaszkach i prowadzić będzie transmisję NA ŻYWO! Zaplanowane są dwa wejścia po 20-25 minut. W sobotę o godzinie 16.30 i 18.25 oraz w niedzielę o 16.20 i 18.25.” – transmisja na żywo to 2 wejścia po 20-25 minut??? Gdyby napisano, że będzie kilka relacji na żywo to rozumiem, ale transmisja na żywo to chyba gruba przesada!!! Ale parafrazując innych – „kto bogatemu zabroni”.

 8. Jeżeli na Majostaszkach pojawi się Biedroń występujący ze sceny w przeddzień kampanii wyborczej do UE, to uznam ten fakt za nielegalne finansowanie partii Wiosna przez panią prezydent, zuchwałe złodziejstwo i okradanie mieszkańców Ostrowa w biały dzień. Ponadto zgłoszę ten fakt i powiadomię prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez panią prezydent Klimek! Nikt tej pani nie dał prawa do promowania jakiejkolwiek partii politycznej, a już na pewno nie partii Wiosna!

 9. Czytając program tegorocznych Majostaszkow zdziwił mnie punkt programu ,,pokaz sztucznych ogni „. Myślałem, że władze są mądrzejsze i dają pokaz mądrości i inteligencji. W czasach wszechobecnych spalin i smogu funduje się emisję do atmosfery całej tabeli mendelejewa. Nie przyjdę nie popieram takich zachowań.

 10. Ja bym mimo wszystko poszedł ale dowiedziałem się, że będzie tam Robert Biedroń ze swoją ekipą, a mi często rozwiązują się buty i musiałbym się co jakiś czas schylić.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick