Majewski nadal trenerem Stali? “Wszystko zmierza w dobrym kierunku” [WIDEO]

0
Właściciel BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski zdradził w jednym z wywiadów, że Łukasz Majewski pozostanie na stanowisku pierwszego trenera zespołu. O zdanie zapytaliśmy samego zainteresowanego przy okazji ostatniego programu "Okolice Sportu", którego premiera w piątek o godz. 18:10 w Telewizji Proart. - Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jesteśmy po słowie z właścicielem oraz prezesem - mówi Łukasz Majewski, który przejął zespół na początku minionego sezonu zastępując na tym stanowisku Jacka Winnickiego.

Majewski sprawdził się w roli pierwszego trenera BM Slam Stali. Prowadzony przez niego zespół był o krok, od wywalczenia miejsca w fazie play off. Na drodze stanęła pandemia koronawirusa, która spowodowała przedwczesne zakończenie sezonu. – Ja nie będę oceniał swojej pracy, ale mogę powiedzieć że podobała mi się nowa rola. Od oceny są inni ludzie – mówi trener BM Slam Stali.

Na samym początku, kiedy przejmowałem zespół była taka rozmowa z właścicielem oraz prezesem na temat dłuższej współpracy. Wtedy usłyszałem, że klub ma plan w stosunku do mnie. Mieliśmy dobre momenty, teraz są troszeczkę gorsze, ale musimy je przetrwać razem – zdradza Majewski.

W ostatnim czasie Łukasz Majewski rozmawiał z właścicielem klubu Pawłem Matuszewskim na temat kontynuacji współpracy. – Jeszcze nic oficjalnie nie zostało powiedziane, ale w ostatnim czasie dużo rozmawialiśmy z prezesami i jesteśmy po słowie w tym temacie. Wszystko idzie w dobrym kierunku – dodaje w Łukasz Majewski, który będzie gościem piątkowego wydania “Okolic Sportu” w Telewizji Proart.

Przy okazji ponad 20-minutowej rozmowy poruszyliśmy także wiele innych tematów. Rozmawialiśmy na temat fenomenu serialu “The Last Dance” o Michaelu Jordanie i Chicago Bulls, była także okazja zastanowić się nad tym, jak może wyglądać koszykówka w nowej rzeczywistości, po pandemii koronawirusa.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick