DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

"Magia chwil" - nowy teledysk Szymona Tokarskiego już w sieci

„Magia Chwil” to tytuł najnowszego syngla Szymona Tokarskiego. 13-latek na co dzień mieszka w Karskach w gminie Ostrów Wielkopolski i chodzi do siódmej klasy Szkoły Podstawowej w Lewkowie. 

„Magia Chwil” to trzeci singiel w dorobku artystycznym Szymona Tokarskiego. Nagrania studyjne piosenki odbyły się w w kwietniu w Katowicach, a teledysk kręcony był w wakacje na ternie Ostrowa Wielkopolskiego. Jak opowiada młody artysta utwór zmusza do refleksji nad upływającym czasem. Chwile, każdy z nas rozumie inaczej. Raz jest to mrugnięcie okiem, a innym razem coś co trwa przez jakiś czas.

Życie Szymona to nie tylko nagrywanie piosenek i teledysków. 13-latek na co dzień jest uczniem przedostatniej klasy szkoły podstawowej i jak się okazuje, nie ma problemów z nauką. – Wymaga to ode mnie pewnej organizacji. Trudno mi jest się powstrzymać (od śpiewania na lekcji – przyp. red.), bo to jest moja pasja. Czasami mi noga gdzieś tam „szwinduluje”, ale tylko czasami – opowiada Szymon Tokarski.

Zarówno nauczyciele, dyrektor Szkoły Podstawowej w Lewkowie Jacek Piaskowski, jak i koledzy z klasy Szymona, wspierają go w rozwijaniu pasji i kibicują, kiedy tylko mogą. – Na matematyce pani nam włączała i czekaliśmy wszyscy razem na premierę teledysku do piosenki „Magia chwil” – mówi Nadia Gąsiorek, koleżanka z klasy Szymona Tokarskiego.

Teledysk do utworu „Magia Chwil” można obejrzeć na kanale You Tube Szymona Tokarskiego.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz