Magdalena Waliszewska rezygnuje i wydaje oświadczenie

15
Już wcześniej informowaliśmy o tym, że Magdalena Waliszewska złożyła mandat Radnej Ostrowa Wielkopolskiego. Dziś sama zainteresowana wydała oświadczenie, w którym podaje przyczyny takiej decyzji. - Nie mogę dłużej pozwolić by rozgrywki polityczne i chęć zemsty na mojej osobie była kosztem mojej rodziny - czytamy w oświadczeniu.

Oświadczenie

          W dniu 30 kwietnia 2018 roku na ręce Przewodniczącego Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego pana Mariana Herwicha złożyłam rezygnację z pełnienia funkcji Radnej Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Decyzję, którą podjęłam była tylko i wyłącznie moją decyzją i była podyktowana wielką nagonką prasową oraz hejtem internetowym, które po raz kolejny bardzo mocno dotknęły moją rodzinę, a w szczególności moją córkę. Nie mogę dłużej pozwolić by rozgrywki polityczne i chęć zemsty na mojej osobie były kosztem mojej rodziny. Nie była to łatwa decyzja, lecz tylko tak mogę odzyskać spokój i nabrać siły by stawić czoło wszystkim i wszystkiemu i udowodnić swoje racje.

Nie pozwolę by moja osoba publicznie była oczerniana i ośmieszana. Wielokrotnie byłam szantażowana, a moja pozycja Radnej Miasta Ostrowa Wielkopolskiego była wykorzystywana do rozgrywek politycznych i nie tylko. Nie tak to powinno wyglądać.

Dziękuję mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego, swoim wyborcom za zaufanie jakim mnie obdarzyli. Zawsze starałam się wykonywać swoje obowiązki z wielką rzetelnością, a chęć pomagania innym sprawiała mi ogromną przyjemność i napędzała by dawać od siebie jeszcze więcej.

Dziękuję.
Magdalena Waliszewska

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

15 KOMENTARZE

 1. Nic tylko się modlić do Rydzyka za biedną radną, to pewno ludzie od Tuska tak źle o niej piszą ,kobieto z pseudo elyty ,czas zejść na ziemię ,śmiech na sali

 2. Przepraszam, ale w tym „OŚWIADCZENIU” brak mi konkretów……. Nie piszę tego złośliwie ale nie wiem o co …poszło!

 3. Ani jednej interpelacji, wiele nieobecności no i ani słowa o tym, że to wymuszona przez wojewodę i sąd rezygnacja. Pani Waliszewska, mniej dramaturgii a więcej samokrytyki życzymy

  • Nawet promotor tej radnej prezydent Beata Klimek ani razu nie stanęła w ob obie swojej radnej na sesji. Ani nikt inny z klubu. To wiele mówi.

 4. Nikt już nie mógł wytrzymać jej kłamstw …Hahaha i w końcu żeby był spokój to musiała odejść , szkoda tylko , że nie zobaczymy zeznania majątkowego za rok 2017 Hahaha

 5. Żałosne, jak zwykle wszyscy źli a ona dobra
  Po co córką się zasłaniać, trzeba było myśleć o niej przed kradzieżami i oszustwami a nie po.

 6. Ciekawe co o rzetelności jej mogą powiedzieć zawodniczki ONE TEAM O.W.
  Masakra, do dziś dnia tonie w zadłużeniach
  Okradać młode zawodniczki i wszystkich do koła powiazanych do współpracy z Klubem
  Kłamliwa zakłamana i bezczelna baba z niej
  Ciekawe kto zapłacze za nią?

 7. Jakiej rodziny pytam?
  Trzeba ją mieć, nie tylko na papierze
  No chyba, że babka i dziadek zamieszani po uszy razem z córcią w lewych interesach

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick