Magda Gessler w Odolanowie?

0
Fot. Oficjalna strona programu "Kuchenne Rewolucje"

Znana restauratorka i prowadząca program „Kuchenne rewolucje” w telewizji TVN miała odwiedzić Odolanów i przeprowadzić metamorfozę w jednej z tamtejszych restauracji. Takie informacje pojawiły się wczoraj w mediach lokalnych, ale te doniesienia dementował zarówno menedżer Magdaleny Gessler, jak i właścicielka wskazanego lokalu. Obydwoje minęli się jednak z prawdą.

Na oficjalnej stronie programu „Kuchenne rewolucje” nie znaleźliśmy informacji o planowanej wizycie w Odolanowie. Właścicielka „Zajazdu u Stefana”, gdzie miałaby odbyć się rewolucja także zaprzeczyła. Na pytanie czy spodziewa się wizyty znanej restauratorki odpowiedziała. – Nie wiem skąd w mediach takie informacje. Nic mi nie wiadomo o wizycie pani Magdy Gessler w restauracji .

Skontaktowaliśmy się również z mendedżerem Magdaleny Gessler, który doniesienia o realizacji programu w Odolanowie określił jako "wyssane z palca".

Jednak dziennikarska ciekawość nie pozwoliła nam odpuścić tematu i postanowiliśmy wybrać się do Odolanowa. Co zobaczyła nasza kamera? (materiał fimowy powyżej).

 

Foto: Oficjalne strona TVN "Kuchenne rewolucje"

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick