LPR lądował w centrum Ostrowa

9
Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował na ulicy Partyzanckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to ściśle centrum miasta. Na miejscu są strażacy, którzy zabezpieczają miejsce lądowania. Przyczyny lądowania maszyny nie są na razie znane. Prowadzone są działania.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że doszło do zasłabnięcia w jednym z bloków. Ratownicy na noszach przenieśli poszkodowaną osobę do śmigłowca i przetransportowali do szpitala.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. Po raz kolejny smigłowiec leci do centrum miasta ,,,,to Paderewskiego teraz Partyzancka ,pytam sie ile czasu trwa procedura startu ,ladowania i przewiezienia z LPR na ojom .Jaja jakieś ,oczywiście życie ludzkie bezcenne ale cos nie tak z koordynacją i nie żdziwie się jak kiedyś wyląduje na ul Długosza tam jest boisko ..i jakies 300 m od szpitala ,,

    • To może trzeba zapytać dlaczego tylko w jednej chyba karetce lekarz jest. A w LPR musi być lekarz. O tym decyduje dyspozytor.

  2. Po pierwsze wylądował na parkingu gazowni a nie ulicy a po drugie pogotowie dzis miało tyle pracy ze nie mieli karetek, pozdrowienia dla pana pilota i wielki szacun za wykonanie trudnego ladowania w takich warunkach.

    • Można jednak tak skoordynować prace służb żeby LPR leciał dalej niż karetka jedzie na logikę .Poza tym czytam tu ze karetki bez lekarzy wiec pewnie LPR przyleci wszędzie i zawsze .Cos nie tak uważam dalej

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick