DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Łotysze gospodarzami zawodów w Ostrowie Wielkopolskim

Przed tygodniem zakończyły się eliminacje w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Zespół MDM Komputery TŻ Ostrovia rywalizował w grupie A. W gronie siedmiu drużyn podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego zajęli piąte miejsce. Po zwycięstwo sięgnął zielonogórski Falubaz, natomiast do fazy półfinałowej awansowały cztery najlepsze zespoły.

Teraz znamy już podział na grupy półfinałowe. W środę II runda tego etapu odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Gospodarzem tych zawodów będzie łotewski Lokomotiv Daugavpils. To efekt porozumienia z władzami TŻ Ostrovia. Lokomotiv był już organizatorem w Ostrowie Wielkopolskim w trakcie czerwcowej rundy eliminacyjnej. To wszystko związane jest z finansami. Łotewskiemu klubowi łatwiej jest przeprowadzić zawody w Ostrowie Wielkopolskim, pokrywając jednocześnie ich całkowite koszty.

Jutro więc na torze Stadionu Miejskiego zobaczymy zawodników takich klubów, jak Falubaz Zielona Góra, Row Rybnik, Start Gniezno, Stal Gorzów, Wybrzeże Gdańsk oraz Motor Lublin. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17.00.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz