LOGinLAB już w ten weekend! Nowością będzie rywalizacja dzieci

0
Zapraszamy do oglądania LOGinLAB 2021! To dwa dni transmisji sportowej rywalizacji, której motywem przewodnim będzie jak zwykle crossfit. 14 i 15 sierpnia widzimy się w Telewizji Proart i na wlkp24.info. Sobota: 19:50, niedziela: 11.30.

W sobotę i niedzielę będziemy transmitować LOGinLAB 2021. To święto sportu w Krotoszynie dla prawdziwych atletów i letnia stolica crossfitowców. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ale organizatorzy nie spoczywają na laurach. Stąd nowości w programie, które mają zachęcić kolejnych uczestników i widzów tego widowiska do zwrócenia na nie jeszcze większej uwagi, a także sposób na przyciągnięcie nowych fanów crossfitu. – Już wcześniej przygotowywaliśmy strefy dla dzieci, ale chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego dla małych klubowiczów i przyciągnąć do nas również w tym wymiarze rywalizację w całej Polsce – mówi Dawid Kujawski, organizator LOGinLAB 2021.

W tym roku w zawodach dla dzieci będzie rywalizować sześciu uczestników. Już dotarli na miejsce i w piątek zapoznawali się z areną zmagań. – Są podekscytowani możliwością startu i już zapoznali się z areną, która w tym roku została rozbudowana. Podczas zawodów wezmą udział w trzech treningach. Będą to ćwiczenia gimnastyczne, ciężary i bieganie. Niektórzy byli już w Krotoszynie dwa lata temu. Do tej pory występowali w zawodach klubowych – dodaje.

Zawody dzieci zaplanowano na sobotę, 14 sierpnia o 19:50. Dawid Kujawski podkreśla, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. W sobotniej i niedzielnej rywalizacji weźmie udział 150 uczestników.

LOGinLAB 2021 będzie można oglądać w Telewizji Proart i na wlkp24.info.

LOGinLAB 2021 (14 sierpnia, 19:50)

LOGinLAB 2021 (15 sierpnia, 11:30)

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick