Logan „wywąchał” w garażu worek z narkotykami. 49-latek zatrzymany [ZDJĘCIA]

0
Fot. KMP Kalisz
49-letni mężczyzna został zatrzymany przez kaliską policję. Zabezpieczono u niego prawie 5 kg różnego rodzaju narkotyków. Postawiono mu zarzuty. Za popełniony czyn grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Niemal 5 kg różnego rodzaju narkotyków nie trafi na rynek. Stanie się tak, bo policjanci z komendy w Kaliszu zatrzymali 49-letniego mężczyznę, u którego znaleziono taką ilość nielegalnych substancji. Postawiono mu zarzuty. – Mężczyzna miał przy sobie woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny na obecność amfetaminy. Policjanci postanowili przeszukać miejsce zamieszkania mężczyzny, ponieważ podejrzewali, że i tam mogą znajdować się narkotyki. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. W trakcie przeszukania domu i pomieszczeń gospodarczych mundurowi zabezpieczyli kolejne środki odurzające ukryte w różnych miejscach na terenie posesji – informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej w Kaliszu.

CZYTAJ TEŻ: Straciła panowanie, dachowała i uderzyła w drzewo

W akcji wziął udział także pies policyjny, który również wykazał się skutecznością w działaniu. Logan „wywąchał” ukryty w garażu worek, w którym znajdowała się marihuana. Szacunkowa czarnorynkowa wartość wszystkich znalezionych na terenie posesji narkotyków została oszacowana na niemal 200 tys. zł.

Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick