LKS wygrywa w Ostrowie. Nie przeszkodziła nawet czerwona kartka

0
Kolejną gorzką pigułkę musieli dzisiaj przełknąć piłkarze i kibice Ostrovii 1909. Biało-czerwoni po raz kolejny zawiedli w meczu na własnym boisku. Zespół Marcina Kałuży uległ LKS-owi Gołuchów 1:2. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Gole padały w II połowie. W 55 minucie gołuchowianie objęli prowadzenie po uderzeniu Krystiana Benuszaka. Osiem minut później do wyrównania doprowadził Marek Szymanowski. W 79 minucie czerwoną kartkę ujrzał defensor gości Paweł Majusiak. Wydawało się, że grająca w przewadze drużyna Ostrovii zdoła przechylić szalę sukcesu na swoją stronę. To jednak nie nastąpiło. W 83 minucie bohaterem został Jakub Szymkowiak, który wykorzystał kardynalny błąd i zapewnił LKS-owi niesamowicie ważny i cenny sukces 2:1.