Lenka wciąż potrzebuje protezy. Zbiórka pieniędzy trwa!

0
Fot. Materiały ze zbiórki na stronie zrzutka.pl
W ubiegłym roku informowaliśmy na łamach portalu o małej Lence, która urodziła się bez rączki, a jej bliscy zbierają pieniądze na potrzebną dla dziewczynki protezę. Okazuje się jednak, że cena elektrycznej protezy znacznie się powiększyła i koszta leczenia Lenki bardzo wzrosły. Do uzbierania jest 70 tysięcy!

O małej Lence informowaliśmy w czerwcu ubiegłego roku, która wraz ze swoimi bliskimi zbierała pieniądze na zakup protezy, by wieść w miarę normalne życie. Rok tem u udało się zebrać potrzebne pieniądze, ale okazuje się, że ceny sprzętu ortopedycznego bardzo wzrosły. „Cena protezy elektrycznej dla Lenki poszła w górę. Systematyczne rehabilitację i wizyty w klinice pochłaniają nasz budżet” – piszą bliscy dziewczynki.

Całkowity koszt protezy wraz z zabiegiem odlewni sylikonowej, która będzie dopasowana do ręki wyceniono na 120 tysięcy złotych. Dodatkowo co rok lub dwa lata należy wymieniać końcówkę odlewni, a to koszt 4-5 tysięcy złotych.

Rodzina małej Lenki prosi o nawet najmniejszy gest i pomoc. Do uzbierania jest 70 tysięcy złotych. Tylko tyle wystarczy, żeby dziewczynka otrzymała protezę z prawdziwego zdarzenia!

>> LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE TUTAJ<<

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick