Lech Topolan nie żyje. Obrażenia były zbyt poważne

6
Były radny ostrowski Lech Topolan nie żyje. W poniedziałek miał wypadek samochodowy. Osobówka, którą jechał, zderzyła się z TIR-em. Mimo akcji ratunkowej, nie udało się go uratować. Zmarł w ostrowskim szpitalu.

Do wypadku doszło na ul. Wybickiego w Ostrowie Wielkopolskim około godz. 13.00. Samochód osobowy, który prowadził, zderzył się z TIR-em. Lech Topolan został przewieziony na Szpitalny Oddział Ratunkowy, gdzie przeszedł badania. Niestety, mimo pomocy lekarskiej, obrażenia okazały się zbyt poważne, aby udało się go uratować.

Lech Topolan miał 73 lata. W przeszłości był m.in. radnym Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego, a IV kadencji przez dwa lata jej przewodniczącym (2005-2006), ale pełnił również funkcję wiceprzewodniczącego.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

    • I co z tego? Milicjant – policjant ale bardzo porządny gość. Po prostu CZŁOWIEK. Wyrazy współczucia i serdeczne kondolencje dla rodziny. Szkoda Cię Lechu! Spoczywaj w pokoju. RIP.

  1. Tak wyrazy współczucia ! o zmarłych nie mówi sie żle ale on działał jak choragiewka ……kto wiedział to wie jak było…..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick