Kwiatków ma nową drogę. Czas na chodnik?

3
Mieszkańcy Kwiatkowa musieli trochę poczekać na ukończenie tej jakże ważnej dla nich inwestycji. Siedem i pół kilometra drogi budowano sześć lat. Jak mówią sami mieszkańcy - dzisiaj o tym zapominamy - bo wreszcie jest komfortowo i co najważniejsze - bezpiecznie.

Koszt całej inwestycji to ponad sześć milionów złotych. Mając jednak na uwadze poprawę bezpieczeństwa, nikt w powiatowej kasie oszczędności szukać nie zamierza.

Odcinek łączący Ociąż z Lewkowem jest o tyle ważny, że łączy się z drogą krajową numer 25. Przez niektórych nawet nazywany jest małą obwodnicą drogi prowadzącej do Kalisza.

Przy okazji piątkowej uroczystości w Kwiatkowie, padły konkretne deklaracje. Starosta ostrowski Paweł Rajski obiecał mieszkańcom, że kolejną inwestycją, która będzie miała charakter priorytetowy jest budowa chodnika.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Dać wsiom równe drogi, to tak jakby małpie dać brzytwę. Teraz dopiero będą zasuwać tymi swoimi golfami prawie nówkami bo nie będzie dziur. Więc należy się spodziewać więcej wypadków drogowych.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick