Kwartet Il Divo ponownie w Polsce! Mamy dla Was bilety!

0
Kwartet Il Divo ponownie wystąpi w Polsce! Tym razem ich koncert odbędzie się 20 lipca na łódzkiej Atlas Arenie. Mamy dla Was siedem podwójnych wejściówek na to wydarzenie i ogłaszamy konkurs! Aby wziąć w nim udział należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wysłać do nas maila!

Kwartet w składzie hiszpańsko-szwajcarsko-francusko-amerykański koncertuje już 15 lat, a rzesza ich fanów powiększa się. Przez wszystkie lata, niemal od samego początku kariery, zespół odnosił sukcesy na najważniejszych scenach świata, współpracował m.in. z Celine Dion czy Barbrą Streisand i sprzedał ponad 30 milionów płyt, które pokryły się złotem i platyną w 33 krajach. Na swoim koncie kwartet ma również sukces odnotowany w Księdze Rekordów Guinessa. W 2006 roku Il Divo było najdłużej utrzymującą się grupę na szczycie listy Billboard Classical. Za swoje osiągnięcia w 2011 roku zespół otrzymał nagrodę Grammy dla artystów dekady!

Razem z agencją Prestige MJM mamy dla Was siedem podwójnych wejściówek na tę muzyczną ucztę!

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Il Divo dali koncert w czerwcu 2018 roku na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Z jakiej okazji odbył się koncert?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości IL DIVO. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 14 lipca do godziny 23.59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w poniedziałek 15 lipca.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick