Kulturalnie i sportowo dla seniorów!

0
Koncerty, zajęcia sportowe, czy rozmowy edukacyjne - to wszystko odbywa się właśnie w Ostrowie Wielkopolskim w ramach Ostrowskich Dni Seniora. Różnorodne spotkania potrwają do połowy października, bo właśnie na ten miesiąc przypadają dwa święta: Międzynarodowy Dzień Osób Starszych oraz Europejski Dzień Seniora.

Ostrowskie Dni Seniora zostały zainaugurowane w miniony piątek koncertem zespołu Trubadurzy. Potrwają one do połowy października i każdy senior w wieku 60+ może wziąć udział w zajęciach sportowych i artystycznych, a także warsztatach dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Seniorów jest w mieście coraz więcej i są to osoby, które nie chcą siedzieć zamknięte w swoich domach. Ogrom seniorów woli czerpać ze swojej jesieni życia to, co najlepsze.

Szczegółowe informacje znajdziecie na facebookowym fanpage’u Ostrów dla Seniora oraz na stronie Urzędu Miejskiego. Języka można zasięgnąć też telefonicznie, w biurze ds. Organizacji Pozarządowych i Polityki Senioralnej. Numer telefonu to (62) 58-22-516.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick