Kuba Badach o Więc Wiecu: „Nie wiedziałem, że będzie aż tak fajnie”

2
Kolejny Więc Wiec i kolejny sukces. Krotoszyńska impreza przypadła do gustu nie tylko publiczności, ale też artystom. A tym razem na scenie zaprezentowali się artyści dużego kalibru z Kubą Badachem na czele. Największa gwiazda tego muzycznego wydarzenia w samych superlatywach wypowiadała się o tej imprezie.

To była prawdziwa muzyczna uczta. Ostatni Więc Wiec na długo zapamiętają ci, którzy przyszli posłuchać artystów zaproszonych do Krotoszyna. Imprezę rozkręcił zespół Dyzmatronik, w składzie którego nie mogło zabraknąć pochodzącego z Krotoszyna Kuby Woźniaka. Drugą formacją na scenie był Leski, który wprowadził wszystkich w przyjemny klimat, a na koniec publikę oczarował Kuba Badach.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Mieszkańcy przybyli pod scenę w samych superlatywach wypowiadali się o tym koncercie. Podobne zdanie o publiczności miał sam artysta, który złapał z nią świetny kontakt. – Nie wiedziałem, że będzie aż tak fajnie – powiedział naszemu dziennikarzowi.

Zobaczcie fragmenty koncertów i wypowiedzi artystów w materiale wideo.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. To nie te klimaty i nie okłamujcie samych siebie-Kuba Badach to artysta klubowy a nie etradowy-byłem na koncercie w krotoszynie-totalna porażka tego artysty.Publicznosc była wsciekła o załamana.

  2. Też byłem na tym koncercie, Jaka totalna porażka. Znakomity koncert, publiczność wspaniale reagowała, oczywiście były bisy.
    Szymon rada dla ciebie na kolejny koncert – mniej alkoholu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick