Kto zobaczy derby w PGNiG Superlidze? [WYNIKI KONKURSU]

0
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania były bilety na mecz ARGED KPR Ostrovia - ENERGA MKS Kalisz, który odbędzie się w niedzielę, 12 lutego w Arenie Ostrów. Szczegóły na wlkp24.info.

Minął termin wysyłania odpowiedzi w konkursie, w którym do wygrania było sześć podwójnych biletów na derbowy mecz ARGED KPR Ostrovia – ENERGA MKS Kalisz. Niestety, zmieniona formuła nie skłoniła kibiców piłki ręcznej do udziału. Przesłano zbyt mało odpowiedzi spełniających warunki regulaminu.

Zadanie brzmiało: „Prześlij nam swoje zdjęcie z jednego z meczów ARGED KPR Ostrovia i napisz nam: Który z meczów pierwszej rundy PGNiG Superligi w wykonaniu ostrowskiej drużyny był najlepszy i dlaczego?”.

Na wysokości zadania stanął jedynie pan Dariusz Rutkowski, który przesłał nam zdjęcie ze swoim wizerunkiem oraz udzielił odpowiedzi na pytanie. Dlatego on wygrywa. Wkrótce przygotujemy dogrywkę, w ramach której będzie można wygrać pozostałe bilety znajdujące się w puli.

Dariusz Rutkowski
Który z meczów pierwszej rundy PGNiG Superligi w wykonaniu ostrowskiej drużyny był najlepszy i dlaczego?
Bardzo podobał mi się mecz rozpoczynający tegoroczny sezon z Pogonią Szczecin. Były w nim wielkie emocje i duża adrenalina. Mecz beniaminka i od razu pierwsza wygrana była dla naszych zawodników takim powerem i motywacją do dalszej walki. Dawid Balcerek dzielnie bronił, pierwszy punkt zdobył dla nas Krzysiek Misiejuk, a dosłownie w ostatniej sekundzie rzucił Marek Szpera piłkę, która dała nam wygraną w meczu o 1 punkt, wygraliśmy 27:26. Oj działo się, działo, cała arena wypełniona kibicami, piękne rozpoczęcie sezonu!

Fot. archiwum Dariusza Rutkowskiego
sebastian.matyszczak@tvproart.pl