Kto chce zostać w Ostrovii, kto chce odejść?

14
W oficjalny sposób okres transferowy w polskim żużlu rozpocznie się 1 listopada i potrwa przez dwa tygodnie. Kibice czarnego sportu już teraz oczywiście spekulują, kto może trafić do beniaminka z Ostrowa Wielkopolskiego. Pozostaje też bez odpowiedzi pytanie: kto z dotychczasowego składu pozostanie w drużynie? - Czuję się tutaj dobrze i chcę zostać - mówi otwarcie Renat Gafurow. Zbigniew Suchecki dodaje: - Liczę, że się dogadamy. Priorytetem dla Ostrovii będzie za to zatrzymanie duńskiego lidera Nicolaia Klindta.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

    • Jak jesteś taki mądry to może chcesz się przejechać takim motorkiem ? Czekam na odpowieć ! Chętnie ci udostępnię sprzęt ! Mistrzu pedałowania 😀

    • Własnie: „latał w e lipie” to czemu tam nie lata „znafco” zuzla ??? On podobnie jak Brzozowski drugi sezon sie dopasowywują do ostrowskiego toru ………..

  1. Ludzie zejdźcie na ziemię!!!! Jak klub będzie się kierował sentymentami do Suchego i Brzozowskiego to przygoda w 1 lidze potrwa tylko sezon! Oni kaleczyli w 2 lidze a w 1 już takich ogórków nie ma więc wyluzujcie i należy pożegnać takich cieniasów… Klindt,Pedersen i Nowacki a reszta adios amigos do Świętochłowic jak najdalej.

  2. Nic nie kaleczyli bo oni również przyczynili się do awansu to są rozgrywki drużynowe! drużyna awansowała a wy cały czas narzekacie nie wiem czy wy tak już w tym Ostrowie macie zakorzenione że trzeba na wszystko narzekać ?

  3. Tak nażekacie na tego brzozę i suchego proszę zwrucić uwagę z jakich numerów startowali ci goście zawsze z zewnętrznych pul na początku zawodów a to nie jest bez znaczenia ,a i kasa w drugiej lidze zawodnik z dobry mecz ma tyle ile el za jeden punkt a tak samo trzeba zatankować busa ,jego amortyzacja tak samo dwie trzy opony na mecz i wiele innych kosztów to nie są ludzie którzy wyciągają z tego nie wiadomo ile kasy tylko napaleni miłośnicy tego sportu i dzięki ich zangarzowaniu takie kluby jak Ostrów istnieją a jak czytam takie bzdurne komentarze to tym bardziej się im dziwie ze ryzykują życie i zdrowie żeby jeden z drugim mogli się cieszyć z awansu .przepraszam za błędy .

  4. Popieram twoją wypowiedź! !!! Cwaniaczki jak jesteście lepsi to pakować dup…y na GM i pokazcie jak się jezdzi a nie tylko sranie w banie itd…..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick