Kto chce zostać w Ostrovii, kto chce odejść?

14
W oficjalny sposób okres transferowy w polskim żużlu rozpocznie się 1 listopada i potrwa przez dwa tygodnie. Kibice czarnego sportu już teraz oczywiście spekulują, kto może trafić do beniaminka z Ostrowa Wielkopolskiego. Pozostaje też bez odpowiedzi pytanie: kto z dotychczasowego składu pozostanie w drużynie? - Czuję się tutaj dobrze i chcę zostać - mówi otwarcie Renat Gafurow. Zbigniew Suchecki dodaje: - Liczę, że się dogadamy. Priorytetem dla Ostrovii będzie za to zatrzymanie duńskiego lidera Nicolaia Klindta.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

  • 18
   8

   Jak jesteś taki mądry to może chcesz się przejechać takim motorkiem ? Czekam na odpowieć ! Chętnie ci udostępnię sprzęt ! Mistrzu pedałowania 😀

  • 12
   3

   Własnie: “latał w e lipie” to czemu tam nie lata “znafco” zuzla ??? On podobnie jak Brzozowski drugi sezon sie dopasowywują do ostrowskiego toru ………..

 1. 22
  6

  Ludzie zejdźcie na ziemię!!!! Jak klub będzie się kierował sentymentami do Suchego i Brzozowskiego to przygoda w 1 lidze potrwa tylko sezon! Oni kaleczyli w 2 lidze a w 1 już takich ogórków nie ma więc wyluzujcie i należy pożegnać takich cieniasów… Klindt,Pedersen i Nowacki a reszta adios amigos do Świętochłowic jak najdalej.

 2. 2
  2

  Nic nie kaleczyli bo oni również przyczynili się do awansu to są rozgrywki drużynowe! drużyna awansowała a wy cały czas narzekacie nie wiem czy wy tak już w tym Ostrowie macie zakorzenione że trzeba na wszystko narzekać ?

 3. Tak nażekacie na tego brzozę i suchego proszę zwrucić uwagę z jakich numerów startowali ci goście zawsze z zewnętrznych pul na początku zawodów a to nie jest bez znaczenia ,a i kasa w drugiej lidze zawodnik z dobry mecz ma tyle ile el za jeden punkt a tak samo trzeba zatankować busa ,jego amortyzacja tak samo dwie trzy opony na mecz i wiele innych kosztów to nie są ludzie którzy wyciągają z tego nie wiadomo ile kasy tylko napaleni miłośnicy tego sportu i dzięki ich zangarzowaniu takie kluby jak Ostrów istnieją a jak czytam takie bzdurne komentarze to tym bardziej się im dziwie ze ryzykują życie i zdrowie żeby jeden z drugim mogli się cieszyć z awansu .przepraszam za błędy .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick