Krzysztof Rutkowski powalczy o drogę? We wtorek przyjedzie do Głósek

4
Detektyw Krzysztof Rutkowski przyjedzie we wtorek do Głósek w powiecie ostrowskim, aby pomóc mieszkańcom w walce o remont drogi, o który walczą od lat.

Chodzi o drogę między DK11 i DK12 na trasie Górzno – Głóski w powiecie ostrowskim. – W 1989 roku położono tam dywanik, a od tego czasu nie było żadnego generalnego remontu. Tylko takie naprawianie, łatanie – powiedział reporterce programu Twój Problem Nasza Sprawa jeden z mieszkańców, którzy walczą o remont zapomnianej drogi.

Złożono podpisy i dokumentacje m.in. na ręce starosty, rady powiatu, wójta gminy Ostrów Wielkopolski. Wieloletnie starania nie przyniosły jednak skutku i mieszkańcy postanowili poprosić o pomoc detektywa Krzysztofa Rutkowskiego

„Na prośbę mieszkańców gminy Nowe Skalmierzyce, powiat ostrowski, Biuro Rutkowski organizuje 16 kwietnia 2019r. o godzinie 13:30, przy świetlicy w Głóskach, briefing prasowy z udziałem lokalnych władz, dotyczący drogi, której obecny stan powoduje nie tylko zniszczenia pojazdów mechanicznych, ale wręcz rujnuje miejscowy biznes. Właściciele firm przedstawią problemy, z jakimi borykają się od lat, a które – pomimo obietnic włodarzy – nadal pozostają nierozwiązane” – czytamy w komunikacie nadesłanym przez Rutkowski Patrol.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick