DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Krwawe selfie - WYNIKI KONKURSU [ZDJĘCIA]

Zbieranie „lajków” i pozostałych reakcji rozpoczęło się już kilka minut po opublikowaniu galerii ze zdjęciami, które zostały zgłoszone do udziału w konkursie. Rywalizacja nabrała tempa w kolejnych dniach i trwała do samego końca, a więc do czwartku do godz. 23.59. Część uczestników zwracała uwagę, że na ich kontach pojawiły się tzw. „kupione lajki”, ale nie były w stanie zweryfikować, kto mógł za tym stać.

Nie chcemy, aby ktokolwiek czuł się poszkodowany, dlatego zdecydowaliśmy o przyznaniu nagród wszystkim uczestnikom konkursu. Trzy osoby z największą liczbą reakcji pod zdjęciami otrzymają nagrody niespodzianki, o których pisaliśmy w regulaminie, a pozostałe – nagrody pocieszenia.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Przyszłoroczna edycja konkursu „Krwawe selfie” odbędzie się w myśl innych zasad, aby wyeliminować ewentualne nieporozumienia.

Lista nagrodzonych:
Marcin Grzeszczyk (zestaw kosmetyków Biały Jeleń) – 565 reakcji
Renata Nagel (patelnia ufundowana przez firmę Florentyna) – 543
Martyna Wieleba (zestaw gadżetów Galerii Ostrovia) – 298
Nagrody pocieszenia (kubki termiczne):
Paweł Bakalarek, Rafał Bakalarek, Katarzyna Kubik, Tomasz Kuziemski, Krzysztof Mazurek, Ewa Nawrot, Monika Nowaczyk, Krzysztof Pawlak, Wojciech Rychter, Kamil Sobczak, Martyna Wieleba.

Napisz do autora

Komentarze (11)
 • O
  obserwator

  piątek, 22 czerwca, 2018

  w temacie „kupionycj lajków” dlaczego nie zostały poniesione konsekwencje w postaci przeliczenia głosów i brania pod uwagę tylko polubien od Polaków? Za dużo pracy? Liczyć ktoś nie potrafi ? Bo tłumaczenie się tym ,że ktoś może mieć znajomego zza granicy jest daremne. W ten sposob dajecie przyzwolenie na oszukiwanie w nastepnych konkursach. Ludzie będą sami kupowali sobie like, aby wygrać jakaś głupia nagrodę. Ciekawe co zrobicie jeśli będzie się to.dzialo nagminnie?

  Odpowiedz
 • U
  uczestnik

  piątek, 22 czerwca, 2018

  Skoro już doszło do nie porozumienia to nagrody dla pierwszej trójki powinny być takie same… ŻENADA

  Odpowiedz
 • W
  www

  piątek, 22 czerwca, 2018

  Tyle szumu o patelnię, a tak na prawdę to jedno zdjęcie konkursowe to selfie… Dla mnie jest jeden zwycięzca tegoż konkursu 😛 A tak na poważnie, miało być wesoło, w dobrej intencji a wyszła niezdrowa rywalizacja i gówno-burza… o patelnię…

  Odpowiedz
 • J
  ja

  piątek, 22 czerwca, 2018

  Ja tam bym wolał kubek termiczny niż białego jelenia 😀

  Odpowiedz
 • A
  abc

  piątek, 22 czerwca, 2018

  Ja tu tylko widzę 4 selfie – reszta to nie selfie…

  Odpowiedz
 • O
  ortograf

  sobota, 23 czerwca, 2018

  RZETELNIE

  Odpowiedz
 • K
  Krwiodawca

  sobota, 23 czerwca, 2018

  Ważne że się komuś pomogło w tej akcji A krwawe selfi to dobry pomysł moze jakas pamiątka dla kogoś co pierwszy raz krew oddawał wiec te wasze komentarze są nie potrzebne….

  Odpowiedz
 • L
  lkjhg

  sobota, 23 czerwca, 2018

  Szanowna redakcjo,jak widać na przykładzie tego konkursu czas pomyśleć o zrezygnowaniu z jakichkolwiek nagród przy okazji akcji z oddawaniem krwi,gdyż wtedy zostaną prawdziwi dawcy z chęcią pomocy innym ,a nie poszukiwacze nagród ,którzy jak widać w przypadku nie wygrania np.patelni lub pudełka zapałek są gotowi zmieszać z błotem wszystko i wszystkich dookoła ,bo nie ja wygrałem,ale to polskie -oddaj krew z kablówką bez nagród !

  Odpowiedz
 • S
  Sonia

  sobota, 23 czerwca, 2018

  A co z tymi, którzy krwi nie oddali a biorą udział w głównym konkursie? Proszę to zweryfikować!

  Odpowiedz
 • SM
  Sebastian Matyszczak

  sobota, 23 czerwca, 2018

  Aby rzetelnie zweryfikować ewentualne oszustwo, musielibyśmy sprawdzić każde połączenie osób, do których dotarła informacja o naszym konkursie, co w praktyce jest niemożliwe m.in. w związku z rozbudowanym systemem ochrony danych osobowych Facebooka i ograniczonym dostępem do list znajomych osób, ktore pozostawiły reakcje pod zdjęciami.

  Wyłączenie obcokrajowców byłoby natomiast rodzajem dyskryminacji i złamaniem ustanowionego przez nas regulaminu, na co nie mogliśmy sobie pozwolić.

  Odnosząc się do zarzutów o kolejne – jak to zostało nazwane – oszustwa w przypadku innych konkursów, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by w przyszłości takie nieporozumienia nie miały miejsca. Rozważamy zmianę formuły przeprowadzenia konkursu na „Krwawe selfie” przy okazji przyszłorocznej edycji.

  Odpowiedz
 • S
  Sonia

  sobota, 23 czerwca, 2018

  Wg mnie powinno być tak że jak ktoś odda krew powinien wtedy dostać DO RĘKI bon i kwitek konkursowy by móc coś wygrać. W tym roku WIEM dokładnie, że były osoby które krwi nie oddały ale pojadły i biorą udział w konkursie zgarnęły również gadżety! Swoją drogą straszna żenada z ich strony! Wstyd!

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz