„Krwawe selfie” – weź udział w konkursie i wygraj!

0
Odliczamy dni do 14-tej już akcji "Oddaj krew z kablówką". Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na "krwawe selfie". Atrakcyjne nagrody czekają!

Niewielu z nas ma w żyłach błękitną krew, a często codzienne sprawy idą nam jak krew z nosa. My we wtorek 19 czerwca zachowamy zimną krew i będziemy relacjonować dla Państwa 14-tą już akcję „Oddaj krew z kablówką”!

Zapraszamy nie tylko do oddania krwi, ale także wzięcia udziału w konkursie na „krwawe selfie”. Na naszą akcję oprócz dowodu osobistego weźcie także swój telefon i zróbcie sobie zdjęcie podczas poboru krwi!

Polub fanpage Oddaj krew z kablówką na Facebooku

Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie?
1. Zrób selfie podczas oddawania krwi w ramach 14. akcji „Oddaj krew z kablówką”.
2. Wyślij zdjęcie w wiadomości prywatnej na fanpage’u portalu wlkp24.info i podaj w wiadomości swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.

Zdjęcia można wysłać tylko we wtorek 19 czerwca do godz. 23.59. Selfie nadesłane po tym czasie, nie będą brane pod uwagę. W środę 20 czerwca pobierzemy je wszystkie i utworzymy galerię na naszym fanpage’u. Wtedy też ogłosimy, że rozpoczyna się głosowanie, które potrwa do czwartku 21 czerwca do godz. 23.59. W tym czasie będzie można „lajkować” zdjęcia, które najbardziej Wam się spodobają. Trzy selfie z największą liczbą reakcji (lajki, serduszka itd.) otrzymają od nas nagrody niespodzianki!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick