DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Krwawe Selfie - oddaj krew, zrób zdjęcie, wygraj...!

„Krwawe Selfie” to bardzo prosta zabawa konkursowa. Każdego uczestnika, który pojawi się w środę 8 września na akcji „Oddaj krew z kablówką” w Arenie Ostrów zachęcamy do zrobienia sobie zdjęcia, popularnego „selfie”. Można uczynić to podczas samego oddawania krwi leżąc na fotelu, lub w każdej innej okoliczności. Liczymy na kreatywność!

Ważnym kolejnym krokiem będzie wysłanie zdjęcia w wiadomości prywatnej na profil Telewizji Proart na Facebook’u oraz opublikowania fotki na swojej Tablicy na Facebook’u z hasztagiem #oddajkrewzkablowka. To bardzo ważne! Zdjęcia można wysyłać i publikować do północy w dniu akcji, czyli 8 września. Następnie wszystkie zgłoszone zdjęcia pojawią się w specjalnym Albumie na fanpage’u Telewizji i będą czekać na „lajki” oraz inne reakcje przez tydzień. Zwycięzca zdobędzie nagrodę – zaproszenie dla dwóch osób na kolację w Restauracji Polonia w Ostrowie Wielkopolskim. 

Co ważne – prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem – zawarte są w nim informacje o m.in. terminach czy wymaganych danych zawartych w wiadomości ze zdjęciem.

A teraz…. ćwiczcie uśmiechy, by dobrze wypaść na selfie 😉

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz