KrotoFEST już w sobotę w krotoszyńskim parku miejskim!

0
Bedą atrakcje dla dzieci, bezpłatne badania np. ciśnienia dla seniorów i bogata oferta kulinarna – tak zapowiada się siódma impreza z cyklu Krotofest. To święto miasta i jego mieszkańców podczas którego nie zabraknie też dobrej zabawy, a to za sprawą gwiazdy wieczory Andrzeja Piasecznego.

W krotoszyńskim parku miejskim w sobotę 25 maja stanie scena, którą zawładną lokalni artyści, ale i gwiazda ogólnopolskiego formatu. – Scenę oddajemy stowarzyszeniom przyszkolnym, szkołom tanecznym oraz lokalnym twórcom, o godzinie 18.00 zapraszam na koncert zespołu „NO WAY” – mówi Magdalena Głowienkowska, prezes Stowarzyszenia „Centrum Krotoszyńskich inicjatyw”.

Gwiazda wieczoru to wokalista Andrzej Piaseczny – na KrotoFEŚCIE wystąpi o godzinie 21.00. Koncert przyciągnie pewnie młodszą publiczność, ale podczas festynu seniorzy też znajdą coś dla siebie – będzie można np. zbadać ciśnienie czy poziom cukru.

Atrakcje dla dzieci? Jak co roku podczas tej imprezy, najmłodsi nie będą mieli czasu na nudę. – Malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, różna edukacja w zakresie ścieków i wody – wymienia Magdalena Głowienkowska

Podstawową ideą KrotoFESTU jest aktywność mieszkańców – chodzi o to, by mieszkańcy nie tylko przyszli w sobotę do parku miejskiego, ale by stali się współtwórcami imprezy. KrotoFEST w parku miejskim w Krotoszynie rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick