Krew się leje! Najnowsze dane z 15. akcji Oddaj krew z kablówką!

0
Dziś już od wczesnych godzin porannych trwa akcja Telewizji Proart Oddaj krew z kablówką. Świętuje ona swój mały jubileusz, bo odbywa się już po raz 15. Mieszkańcy Ostrowa jak zwykle nie zawiedli i tłumnie ustawili się w kolejce, by oddać 450ml tego, co w człowieku najcenniejsze. Stan zbiórki na godzinę 15.00 wynosi 143 litry krwi.

Od godziny 9.00. możecie śledzić transmisję zarówno w Telewizji Proart, na portalu wlkp24info oraz na kanale YouTube.

Każdy z bohaterów, który podzieli się swoją krwią w szczytnym celu będzie mógł odebrać oczywiście coś słodkiego, pamiątkową smycz, koszulkę oraz wziąć udział w losowaniu nagród.

Dziedziniec Telewizji Proart odwiedzają ciekawi goście, m.in strażacy, którzy pokazali jak ratować potrzebującego z rozgrzanego samochodu i jak udzielić mu pierwszej pomocy. Swój pojazd ratunkowy zaprezentowali także ratownicy medyczni. W akcję Oddaj krew z kablówką zaangażowali się także ostrowscy policjanci. Oni będąc na miejscu wypadku doskonale widzą, że ta krew jest niezbędna, by ratować ludzkie życie.

Zaglądajcie na fanpage zarówno Telewizji Proart oraz akcji Oddaj krew z kablówką, gdzie dodajemy dla Was zdjęcia z dzisiejszej akcji!

Dzieje się u nas‼️ Mówimy Wam, KREW SIĘ LEJE 😀 Ale oczywiście tylko w szczytnym celu ;)Zachęcamy Was gorąco do…

Opublikowany przez Oddaj krew z kablówką Wtorek, 25 czerwca 2019

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick