Kraszewice. Śmiertelny wypadek w zakładzie pracy

0
Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Kraszewice (powiat ostrzeszowski), na terenie jednego z zakładów produkujących palety. Ofiara to 48-letni mężczyzna narodowości ukraińskiej. Wciąż trwają czynności w sprawie zdarzenia, a policja współpracuje z Prokuraturą Rejonową w Ostrzeszowie.

Do wypadku doszło w godzinach pracy. – Prawdopodobnie podczas rozładunku wózka widłowego, 48-latek dostał się pod jego koła. Został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Kaliszu. Ze względu na bardzo poważne i rozległe obrażenia, mężczyzna zmarł – informuje asp. sztab. Mariusz Tomczyk z ostrzeszowskiej policji.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia, dokonała oględzin miejsca oraz wózka widłowego, przesłuchała także świadków. W tej sprawie zostanie wszczęte śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Ostrzeszowie. – Póki co zbierane są materiały w sprawie. Na miejscu pracują policjanci i wykonują swoje działania. Kiedy je zakończą, przekażą zgromadzone materiały do Prokuratury. Kluczowym elementem sprawy jest materiał dowodowy, czyli m.in. dokumentacja dotycząca zatrudnienia, odbytych szkoleń i przede wszystkim wyniki sekcji zwłok – informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak udało nam się dowiedzieć, sekcja zwłok mężczyzny została zaplanowana na jutro.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick