Krajobraz po spadku, czyli duże zmiany w Centrze

3
Spore zmiany kadrowe mamy w trakcie letniej przerwy w zespole ostrowskiej Centry, która przygotowuje się do występów na czwartoligowych boiskach.

Ostrowski zespół opuściło już pięciu zawodników. Karierę zakończył Tomasz Adamiak. Z klubem pożegnał się również Dariusz Reyer. Do beniaminka III ligi, zespołu Agroplonu Głuszyna trafił Miłosz Nowicki. W LKS-ie Gołuchów zagra Marcin Wandzel, tymczasem napastnik Dawid Kuczyński przygotowuje się z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Do Centry dołączyli za to dobrze znani kibicom zawodnicy. Pierwszym nabytkiem jest doświadczony Dawid Piróg, który ostatnio grał w Jarocie Jarocin. W Centrze był już w latach 2011-2015. Z Centrą trenuje także doświadczony Tomasz Adamczyk. Klub poszukuje jeszcze dwóch, trzech zawodników.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Adamski – Raszkowianka; Józefiak – Odolanovia powroty Mierzyńskiego, Rodina czy młodych i będzie jako – tako kim grać

  2. Adamski wątpie żeby przyszedł tego lata do Centry. Odmówił już kilku drużyną i napewno zostanie w Raszkowiance. Naprawde wątpie że on opuści Raszkowianke jezeli tam sie dobrze czuje i jest kapitanem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick